Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor megpróbálok a vonzás törvénye szerint élni, akkor nagyobb hullámvölgyeket élek meg, mint előtte?

Figyelt kérdés

Olvastam a Kérd és megadatik könyvet, és láttam a Titok c. filmet is. Nagyon szeretnék elérni egy olyan boldog állapotot amit ott leírnak/elmondanak és tényleg optimistán gondolni mindenre (és persze az sem utolsó hogy mindent megkaphatunk vele amit akarunk :D ).

Csak annyi a bibi vele, hogy nem tudom sokáig csinálni. Ha van egy stresszes délelőttöm, akkor úgy érzem hogy elszúrtam az egészet és elkezdem magamat hibáztatni mert nem tudtam úgy átállni arra pozitív gondolkodásmódra amit ott leírnak.

A kutatók szerint 21 nap kell, hogy átálljon az agyunk a pozitív gondolkodásra. Hogy csináljam végig ezt a 21 napot?


2011. nov. 28. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A Föld vonzása miatt, ha élni próbálsz a vonzással az fájni fog. (Lásd: gravitáció:)
2011. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

ezt tényleg elhiszik az emberek? hihetetlen, én is írok vmelyik délután egy ilyen szart és kiadatom:D


egyébként az jó dolog, hogy te pozitívan gondolkodsz, de a világ attól még szar hely marad. szóval mire mennél vele, hová jutnál? sehová...csak bemeséled magadnak hogy minden szép és jó, mert gondolni sem akarsz arra hogy maradt ugyan olyan szar, mint előtte volt.

tényleg ennyire sok kétségbeesett ember van, akik ahelyett hogy szembenéznének a problémáikkal inkább álmokat kergetnek és azt várják hogy minden magától megoldódjon?

2011. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Előző: te valamit nagyon félreértesz.
2011. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
adok egy jo tippet. itt nem a vonzas torvenyerol van szo,hanem, hogy egyaltalan nem tudsz kiszakadni abbol a kozegbol ahol vagy es minden kezdodik elolrol. ahol most vagy az egy stresszes hely. mondjuk nem tudom hany eves vagy, ugyh nem tudom a prioritasaid. a lenyeg, h szabadulj ki abbol a kozegbol ahol most tartozkodsz, nem feltetlenul 21 naprol van szo hanem egy kis idorol amig felszabadulsz es szabadulsz a stressztol. utana miutan biccent egyet az agyad konnyebb lesz :)
2011. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok :)
2011. nov. 29. 06:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Minél nagyobb a hullámhegy, annál nagyobb a hullámvölgy is.


Ez a gondolkodásmód nem fogja megszüntetni a stresszes délelőttöt (legalábbis a kiváltó okát), csak a hozzáállásodat. Gyakorlás, odafigyelés kérdése.


"Ha van egy stresszes délelőttöm, akkor úgy érzem hogy elszúrtam az egészet és elkezdem magamat hibáztatni mert nem tudtam úgy átállni arra pozitív gondolkodásmódra amit ott leírnak. "

Hát ez az... :) még rá is építesz, pedig mit veszítettél vele? Semmit. Csak azt hiszed, mert nem ütöttél meg egy mércét, ami magad állítottál fel. Ezért nagyobb a hullámvölgy.

2011. nov. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zeronibble ***** válasza:
A "vonzás törvénye" csak részigazság, néhány jól megfigyelhető törvény önkényes összevonása. A többi törvény nélkül egész biztosan félreérted. Van egy Kozma Szilárd nevű hazánkfia, aki írt egy nagyon jó könyvet Egyetemes törvények címmel. Csak ajánlani tudom többszöri, figyelmes elolvasásra!
2011. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!