Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A gyógyító köveknek, drágaköve...

A gyógyító köveknek, drágaköveknek valóban van pozitív hatásuk? Van közületek olyan, aki ezeket ténylegesen tapasztalta is?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Én használom is őket.
2011. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2011. dec. 2. 21:10
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Dehogy van. Csak nem gondolod, hogy egy meghókuszpókuszolt, vagy éppen valamilyen különlegesen szép kő meggyógyít 45 féle betegséget, amit az orvostudomány csak bonyolult diagnosztikai felszerelés, komoly szaktudás és több éven át tartó gyógyszeres kutatás után képes megtenni?
2011. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem is erre gondoltam, de ha már itt tartunk, egy gyógyszer sem képes meggyógyítani 45 féle betegséget...

Elég régóta érdekel már a téma, pontosan emiatt már sok dolgot is olvastam ezzel kapcsolatban. Csak gondoltam rákérdezek itt is, biztosan van olyan, aki használja és tudna tapasztalatokat mondani.

Ha valóban van hatásuk, akkor is minden más, csak egy bizonyos dologban tudna esetleg javítani az ember helyzetén. Valamiben úgyis hinnünk kell...

2011. dec. 2. 21:25
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

Ja. Van is nekem most néhány raktáron, ha akarod 10 000Ft+pk-ért tüdom küldeni darabját.

Rózsaszín csekken kellene előre fizetni.

2011. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kösz, de nem akarom. :)
2011. dec. 2. 21:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint Isten. Aki hisz benne állítja hogy tapasztalta pozitív hatásait, aki meg nem az nem tapasztal semmi ilyen hatást.
2011. dec. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Én a nyakamban hordok egy tigrisszem medált. Nem mondom hogy hú de milyen áldásos azóta az életem, de én mégis nagyon szeretem és jól érzem magam, ha felveszem.Lehetséges, hogy létezik a köveknek pozitív hatása, nem tartom kizártnak, de az ellenkezőjét sem. Csak azt nem tudom mi a fenének írnak egyesek cinikus válaszokat és megjegyzéseket. Ha valakit nem érdekel a téma, vagy ostobának tartja a kérdezőt, ne válaszoljon!
2011. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, végre egy igazán hasznos válasz. :)
2011. dec. 3. 14:44
 10/14 horex ***** válasza:

[link]


Amellett hogy én nemhiszek benne,

fordulj gyógyító kő ügyben az oldal tulajdonosához, nagyon szivesen fog tanácsot adni

2011. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!