Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt tapasztaltam (sajnos)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt tapasztaltam (sajnos) hogy manapság a vagány rámenős, nyomulós, trágár, szexre célozgató fiúknak jön össze csaj. És a rendes lányok is rájuk buknak. Van aki még ezt tapasztalta, miért lehet ez? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Én a fentebb említettnek pont az ellenkezője vagyok. Amikor elkezdek ismerkedni lányokkal, eleinte még minden jól megy, jókat elbeszélgetünk, tetszem nekik, én adom magam, de valahogy több nem alakul ki a dologból. Aztán megpróbáltam eljátszani mintha én egy vagány, kissé bunkó stílusú fiú vagyok, hátha az jobban bejön, eleinte még úgy is jól ment, de aztán később abból se alakult ki semmi. Kiderült, hogy valójában csak megjátszottam magam. Szóval ezt már soha többé nem teszem. De akkor min kellene változtatnom , hogy a kezdeti érdeklődést fenn tudjam tartani? Vagy inkább hagyak fel a visszafogott stílussal , és legyek ajtóstól a házba rontó, nyiltan felvállalva a szex gondolatát előtte? lehet csak ebből a stílusból értenek a mai lányok hogy nem csak egy ártatlan beszélgetést szeretnék tőlük.
2011. nov. 8. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az önbizalom. Azon múlik, nem a rámenősségen vagy a vagányságon, csak hát ugye nekik nyilván van önbizalmuk. Ha látják rajtad a lányok, hogy férfiasan magabiztos vagy, és még mellé rendes is, akkor bomlani fognak utánad. Én legalábbis így tapasztalom, de a hölgy kollegák majd biztos kijavítanak :) 20/F
2011. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
én nem javítalak ki, első, teljesen igazad van. akinek van önbizalma, magabiztos a fellépése, az ellensúlyozni tudja a hibáit is ezzel.
2011. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem van önbizalmam nem ezzel van a probléma, hanem azzal, hogy kezdetben tetszem nekik és megvan az érdeklődés, csak utána ez valahogy megszűnik, és fogalmam sincs hogy miért? pedig én nem változtam meg közben. Erre próbálok rájönni, de nem találtam meg eddig a választ rá. Hogyan tudnék folyamatosan hosszú távon fenntartani vonzalmat és nem csak "ideig-óráig" ?
2011. nov. 8. 00:42
 4/11 anonim válasza:
lehet, hogy annyira rokonszenvessé és szimpatikussá válsz egy idő után (természetedből fakadóan), hogy nem látnak benned kihívást, megfejteni való titkot később, szinte tudják mire számíthatnak... (vannak ilyen pasik, inkább barát kategória válik belőle) ha így van, azt tanácsolom - ne beszélj sokat magadról, inkább kérdezz! ezzel tudod a legjobban megnyerni őket, az érdeklődéssel. mindenkinek jól esik, ha valaki érdeklődik iránta. ne akarj mindent megmutatni magadból az első pár randin.
2011. nov. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ennyiből nem nagyon lehet kideríteni, hogy mi lehet a baj.

Mondjuk szerintem semmiképp se játszd meg magad ha rendes kapcsolatot akarsz kialakítani. Az nem te vagy, így nem TÉGED ismer meg a lány.

2011. nov. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

azt tanácsolom - ne beszélj sokat magadról, inkább kérdezz!


Viszont ha kérdezgetek, és nem beszélek eleget magamról, akkor meg azt gondolhatja hogy túl zárkózott vagyok, vagy biztos van valami eltitkolni valóm, nehogy véletlenül felszínre kerüljön. Szóval szerintem az se jó, ha többet kérdezel, mint amenyit magadról beszélsz.

2011. nov. 8. 01:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Èn pl nem bírom azokat a pasikat akik olyanok mint amilyenekről írtál. És én Sajna csak olyanokat fogok ki. Èn szeretem ha egy fiú meghallgat, de mesèl is valamit magáról .
2011. nov. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17/L
2011. nov. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szexxel, h allsz?

Nehogy bevedd a szokasos "jaj nekem ido kell",probalkozz.

2011. nov. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet ám finoman is célozgatni a szexre ;)

Nekem egy jóbarát "lépett elő" most baráttá (mármint olyanná, akivel járok :P). Mindig csak egészen finoman bókolt (szóban is, írásban is), kétértelmű megjegyzésekkel mosolyogtatott meg heteken (hónapokon?) át. Végül egyszercsak én szólaltam meg, hogy "Tudod, átkozottul jól csinálod!", innentől nem igazán volt megállás :)

2011. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!