Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelentenek ezek a számok?

Mit jelentenek ezek a számok?

Figyelt kérdés
Általában amikor az órára nézek olyan számot látok, hogy a percek és órák száma megegyeznek. De nem úgy hogy 10-20percenkéént odanézek.(pl.: 11.11, 23.23) Ezek mellett, amelyet legtöbbször látok az a 1337(az az 13:17). Ezt a számot nemcsak az időben látom, és nem is azért mert a 100 éves háború után kutatok. Lehet nincs semmi jelentősége, de aki sejt valamit komment lécci. : )
2011. dec. 12. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a kiválasztott. A látó
2011. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Csak hozzatennem, hogy erre annyi variaciot olvastam mar...

2011. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért van az egész, mert feltűnik, ha valamilyen rendet látsz a számok között. Így "különleges" a 11:11, de a 08:23 már nem. Ha nagyon foglalkoztat a dolog, kezdd el naplózni, hogy mikor nézel rá az órára. :D
2011. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
na jó tegnap 20:31-es vagyok. Velem meg olyan szokott lenni sokszor (de nem 1-szer vagy 2-szer) hogy szól a tévé, és gondolok valamire, mondogatom magamban, és pont azt a szót mondják a tévében rögtön utána, de nem ilyen egyszerűbbet, gyakoribbat, hanem valami bonyolultabbat. Volt hogy nagyon meglepődtem, mintha telepatikus úton megérezném, vagy valamilyen jelzés lenne ez :) Vagyis nem csak véletlen egybeesés
2011. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én megértelek velem ugyanez megtörtént. 13:13 jött vissza folyamatosan, olyan szitukban hogy nem lehetett véletlen. nem is volt, üzenet volt.

Ha vallásos vagy nézd meg ezt talán megkapod a választ:

[link]

2011. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En vagyok, aki a linket irtam.

Veletlenek nincsenek, de ez mas ügy...

Engem pont akkor kezdett foglalkoztatni a szammisztika, amikor a 22 es 23-as szamoknal neztem mindig az orara, tehat nem feltetlenül különleges szamoknal van ilyen. Az is igaz, hogy amikor mar 5-6-szor feltünik, hogy megint ennyi az idö, akkor szinte varod a következö orara nezeskor, hogy most megint benne lesz-e a szam, es ezzel elösegited, hogy az legyen. (Vonzas törvenye.)

Es az is igaz, hogy nem mindenkinek jut eszebe utanakeresgelni.

Javaslom, a belinkelten kivül meg nezz körül numerologia, szammisztika, összetett szamok...stb szavakat a google-ba irva, ha tenyleg erdekel.

2011. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elsö linkre gondoltam. (2. valaszolo)
2011. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!