Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » "Háromféle ember létezik:...

"Háromféle ember létezik: vannak aki mozdíthatatlanok, vannak akik mozdulnak és vannak akik mozdítanak" Melyikhez tartozol?

Figyelt kérdés

Vajon mennyire ismeri magát az ember? Kíváncsi vagy, ki mit gondol magáról, melyik kategóriába tartozik.

Mozdíthatatlanok: Tapossa azt az utat, amit otthonról hozott, nem képes új életmódot felvenni.


Mozdulnak: Nem hajlandó azt az utat járni, amit otthon látott, más szemüvegen át szemléli a világot.


Mozdítanak: Akik vezér egyéniségek, irányító típusok.



2011. nov. 17. 07:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Érdeklődési kör is besorolható : Van aki folytatja a szülő foglalkozását.

Vannak az érdeklődők, akik képesek új dolgokat megtanulni. Reáltantárgyaknál, már érdekli a [link]

fizika magasabb foka. Van képzelő ereje, képes nem látható dolgokat is megérteni

Van aki tovább akar látni, mint a környezete: Ő belőle lesz a tudós, aki új úttörő utakat jár be

2011. nov. 17. 07:42
 2/11 Antimod ***** válasza:
Én a mozdulnak kategóriába tartozom, szerintem az emberek kb. 60%-70%-a ide sorolható.
2011. nov. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én nem azt látom, hogy az emberek 60% ide tartozna. Nézd meg a 30-as éveiben járó férfiakat. Anya szoknyája mellett, semmi más nem érdekli, csak a buli, na meg hogy nyúljam le az őseimet
2011. nov. 17. 08:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van vegyes típis is, pl, aki mozdul és mozdít is, én ilyen vagyok.
2011. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Antimod ***** válasza:

"Nézd meg a 30-as éveiben járó férfiakat."

Megnéztem és nem ezt látom. Ne ítélj meg egy egész korcsoportot abból, amit a saját ismerőseidből szűrsz le.

2011. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha végig nézem a kérdéseket, na meg a válaszokat, eléggé elkeserítő a tapasztalat. Nem beszélve a szex oldalról. Mintha egyetlen cél lenne az életben a párosodás, még meg a legextrémebb formában. Olyan kérdéseket tesznek fel, amire megtalálná a választ, ha a gugliba keresné.
2011. nov. 17. 09:52
 7/11 anonim ***** válasza:
mozdulok is meg mozdulatlan is vagyok néha, és néha pedig mozdítok, hegyeket is ha kell.
2011. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mozdító


A jellemzésed nem túl bő, nagyon sematikusnak hat, de ha egy kicsit átgondolja az ember, milyen az élete, és milyen hatással van másokra, akkor azért be tudja magát skatulyázni.

2011. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kellene be skatulyáznia senkinek se magát, hanem elgondolkodni, hogy milyen ember is Ő és hogy merre halad az élete, hol kellene változtatnia.
2011. nov. 18. 12:52
 10/11 A kérdező kommentje:
Hány embert ismersz, aki mindig kapaszkodik valamibe-valakibe. Hány ember az aki nem képes felvállalni magát. Döntésképtelen. Felelősség nélkül élni. Nagyon sokan azért magányosak, mert felelősséget kellene vállalnia a társért, családért. Miért van ennyi szingli,? ezért. Lassan érő típusok.
2011. nov. 18. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!