Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valakivel nagyon sok a...

Ha valakivel nagyon sok a különös "véletlen", akkor lehet, hogy annak oka van, és talán nem is véletlen történések?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
mik ezek a véletlenek? párat mondhatnál.
2011. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod a sors valamennyire létezik,de te is tudsz tenni annak érdekében hogy a sorsot valamennyire írányítsad!

Igen azok a különös véletlenek,talán okal vannak talán ok nélkül ,ez szerintem úgysem fogjuk megtudni egyhamar! :)

2011. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen az én esetem is érdekes módon ilyen különös véletlennek összjátéka amin már nagyon sokszor elgondolkoztam. Ha a jelenlegi párom nem akkor és ott vesziti el az állását soha nem költözött volna be a mi házunkba ha az én férjem nem akkor betegszik le de olyan súlyosan hogy járóképtelen volt ezért mindig ha a kórházba vittem ölbe kellett levinni a kocsihoz. Mivel nem volt más mindig őt kértem meg hogy segitsen amit szivesen megtett, de semmi több külömben is soha eszembe se jutott volna ilyesmi.Közbe az ő felesége elhagyta őt teljesen váratlanul /ez is különös/ Én továbbra is a férjemet ápoltam vittem a kórházba szegény már 20kg volt /jelképesen/mikor váratlanul meghalt ő segitett mindenben még a temetésben is. Aztán annyira természetes volt hogy mindig számithattam rá végül összejöttünk ennek már 16 éve. Ez mi ha nem a sors keze?
2011. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy leírtad! Ez bizony tényleg a sors keze!!! :)
2011. dec. 15. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek véletlenek. Mindenki éppen akkor találkozik egy eseménnyel, szituációval, könyvel, filmmel, ismerőssel, baráttal, stb., amikor erre a legnagyobb szüksége van. Neked kell kitalálnod, hogy ezek az eszközök milyen célt szolgálnak. Véletlenek nincsenek! Minden találkozás programot hordoz, és lehetőséget kínál fel arra, hogy Benne jobban tudjatok fejlődni! Tehát minden találkozás: talentum! Ezt el lehet ásni, lehet pillanatnyi, önző célra felhasználni, és lehet kamatoztatni arra, hogy a szeretet áldozati oltárán feláldozd magadat Érte! Tőled függ, hogy melyiket használod! Véletlenek nincsenek. Amikor valaminek eljön az ideje, akkor annak meg kell történnie, akár akarja valaki, akár nem. Az mellékes, hogy egy szükségszerű esemény milyen eszközök következtében valósult meg. Legtöbb esetben az eszközökkel való törődés nem a szeretetet, hanem a gyűlöletet és a nyugtalanságot ébreszti fel, s megindítja a fantáziálást, amelyre az ördög is tud hatni, s ugyanakkor semmit nem változtat az esemény megtörténtén. Véletlenek nyilván nincsenek. Az események egybeesését azonban nemcsak jó, de ártó erők is képesek úgy időzíteni, hogy az elgondolkodtató legyen. Nem szabad beugrani. Több eseménynek és nagyon megnyugtatóan kell egybecsengeni ahhoz, hogy az egybeesést Tőle jövőnek ismerje meg valaki.
2011. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!