Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Amikor jól alakulnak a dolgaid...

Amikor jól alakulnak a dolgaid, gyakran érzed, hogy "ez így volt megírva"? Vagy a jó történések csak véletlen egybeesések láncolatai?

Figyelt kérdés
Valami rossz történt, hogy a következő jó megtörténjen, és ezután ennek kapcsán csak jönnek-jönnek a pozitív élmények (új munkahely, új lehetőségek). Mintha ez így lett volna eltervezve, csak amikor az első rossz dolog megtörtént, még nem láttam annak az igazi okát. Úgy érzem, most találom meg az életem hivatását és erre az útra igencsak kacifántos módon kerültem. Vagy csak véletlen?
2011. márc. 30. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, hogy úgy tűnhet, de nem hiszek abban, hogy a dolgok meg lennének írva. Akkor már inkább a véletlen. Egyébként meg, minden ami történik velük, a saját döntéseink eredménye.
2011. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
véletlen hát, illetve egy jó része az a kemény munka amivel ezeket a pozitív dolgokat el tudod érni. a te esetedben pl hiába egy jó munkalehetőség ha korábban nem szereztél ehhez képesítést.
2011. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én abban hiszek, hogy a dolgok előre meg vannak írva.
2011. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én akkor érzem ezt, amikor rossz történik velem. Hiszem, hogy azért kell átesnem ezeken, hogy tanuljak belőle és jobb ember lehessek.
2011. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én amikor nagy bajban voltam,és valahogy mégis megoldódott jó irányba a helyzet akkor mindig azt mondom, hogy az őrangyalom ma is kitett magáért..

De egyébként mindez véletlen.Az életedet saját magad irányítod,alakítod..Ahogy döntesz,ahogy viselkedsz úgy változik az életed is.Minden csakis rajtunk áll vagy bukik..

2011. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a döntéseim nyomán változott meg most sokminden. Viszont ezt a döntésemet is egy bizonyos dolog befolyásolta, talán véletlenül (vagy tudat alatt). Ha az nem történik meg, akkor nem így döntök és nem kerülök ebbe a helyzetbe. Furcsa, hogy így összeállnak a dolgok. Mi lett volna, ha...? :)
2011. márc. 30. 13:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a döntéseink is előre meg vannak írva.
2011. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:
Nem hiszek a sorsban... Az ember életét egyetlen személy irányítja, az pedig maga, az önálló/gondolkodni és dönteni képes ember...
2011. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha velem valami jó történik annyit mondok köszönöm. Nem tudom kinek/minek, de jólesik, hogy azt hiszem valaki segíteni akar.
2011. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!