Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? Nagyon megijed...

Aniangyal kérdése:

Mi lehetett ez? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

Tegnap késő estig dolgoztam, és mikor mentem haza, olyan éjfél után nem sokkal történt velem a következő dolog:

Bekanyarodtam egy utcába, sétáltam hazafelé és egyszer csak látok egy nőt átmenni az utca jobb oldalából a bal oldalára, de lebegve! Először azt hittem a szemüvegem lett piszkos és attól látok rosszul, de nem az tiszta volt. Nagyon féltem de közelebb merészkedtem és az az utcán lebegő emberszerű valami velem együtt mozgott. Ha én megálltam ő is megállt. Előrefelé mentem akkor ő jobbról balra, ha hátráltam akkor pedig ő is, azaz balról jobbra ment visszafelé. Hát ezek után én annyira megijedtem, hogy elkezdtem rohanni ellenkező irányba olyan gyorsan amilyen gyorsan csak tudtam. Többet arra a helyre éjjel én nem megyek egyedül. Ráadásul még valamit kihagytam, mégpedig hogy az az izé csuklyás volt. Szerintetek hallucináltam az egészet?


2011. dec. 20. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tükröződés
2011. dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én nem tudom, kár, hogy velem nem történik ilyen, tuti odamennék és megnézném, hogy mi az. Sokkal inkább kíváncsi vagyok, mint félős.
2011. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem árnyékodat láttad.
2011. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy valamiféle kísértetet láttál. Én hiszek bennük (szintén személyes tapasztalat miatt).

Ha nem szedtél be semmit vagy nem ittál, akkor szerintem nem hallucináltál. Ilyen hosszan szerintem józanul nem is lehet. Nem lehet esetleg, hogy csak nagyon fáradt voltál, sötét volt és nem láttad jól? Talán csak valaki szórakozott.

2011. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, egy rejtőzködői, félő szellemet láttál!

Vagy nem.

2011. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az árnyékom volt mert nem volt ahhoz annyira közel. Nem ittam és nem szedtem be semmit, bár fáradt voltam, még azért elég éber főleg még inkább éberebb, miután ezt megláttam. Én hiszek a szellemekben, főleg ezek után meg aztán végképp. Legközelebb ha lesz ilyen megpróbálok közelebb menni, esetleg járok majd ugyanarra a helyre ugyanolyan időpontban még hátha látom újra.
2011. dec. 20. 14:37
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem senki sem szórakozott, senkit sem vettem észre, nem volt teljes vak sötétség, teljes csönd volt viszont, rémisztő volt az egész, majdnem sikítottam is, de visszafogtam magam, nem akartam felébreszteni a környéken alvókat.
2011. dec. 20. 14:40
 8/11 Napkiraly ***** válasza:
Hajnali 1kor félrészegen sétáltunk egy cimbivel az utcán. Egyszercsak egy épület mögül kilépve ott ült egy padon, tőlünk egy méterre egy öregasszony. Nagyon öreg volt, nagyon régies ruhája volt, és bámult a semmibe, nem mozgott. Teljesen fehér volt a bőre. Gyorsan arrébbálltunk, mintha minden oké lenne, aztán kiveséztük a történteket. Mindketten láttuk, egyikünk se gondolta eviláginak.
2011. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ilyenkor fuss
2011. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
bevoltál szívva xd
2012. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!