Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvényéhez értők!...

Vonzás törvényéhez értők! Miért van az, hogy akkor teljesül a kívánságom, amikor már lemondtam róla?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy görcsösen be akarok valamit vonzani, és ha megszakadok, akkor sem sikerül, és amikor már szomorúan lemondtam róla, akkor beteljesedik! Ez miért van?
2011. dec. 23. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
nincs vonzás törvénye
2011. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az elengedés törvénye miatt!!!!
2011. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
aki az első választ írta látszik nem ért hozzá igenis ez létezik erre már csak a saját életemből az a sok dolog is igazolhatná nekem ezt már nem kell bebizonyítani mert működik azt tudom!!
2011. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nagyon ugyan nem értek hozzá, egy valamit viszont biztosan tudok.

A bevonzáshoz megfelelő tudatállapot, és agyhullámok kellenek, ezért kell alfában gyakorolni, és koncentrálni az adott dologra.

Tehát ha görcsösen akarsz valamit, az már abszolút kizáró ok hogy bevonzd, mert egy arra alkalmatlan lelki állapotban vagy, önmagad ellen dolgozol.

A teljesülés pedig nem hiszem, hogy a lemondástól, vagy a szomorúságtól van, inkább a megkönnyebbüléstől, egy frusztráló teher megszabadulásától.

2011. dec. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz a tiéd,amit akarsz,mert magával az akarással azt az üzenetet küldöd az univerzumnak,hogy nem hiszel abban,hogy a birtokodban van az adott dolog amit szeretnél.

Ezért ne akarj,hanem válassz.gondold ki nyugodtan,és alaposan mit szeretnél megkapni,és érezd azt a magadénak,adj hálát érte előre,hogy a tiéd lehet.de ne görcsölj semmin.

2011. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert amikor görcsösen akarod,azt figyeled az akadály mikor gördül el,végig az akadályra összpontosítasz,tehát arra figyelsz.Úgy nehéz pozitivan előrelépni ha folyton azt látod,és figyeled ami rossz.


Azt kell látni ami már jó.Ahová érkezel.Nem azt ami volt és ami hátráltatott.


Amikor lemondasz,az történik,hogy átugrod az akadályt,hiszen már nem ragaszkodsz hozzá görcsösen.

2011. dec. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nalam is pont igy mukodik:)
2011. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

# 3

más is el tudta végezni a 8 általánost, nem kellett hozzá vonzás törvénye:)

2011. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!