Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? Vagy csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges? Vagy csak egy álom? Teljesült a kívánságom?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy srácba :) na és ma beszélgettünk FB-on és egyszer csak azt írja nekem hogy tartozok egy vallomással és ezt írta ("tudod,én azt gondoltam,hogyha egyre többet beszélgetünk,akkor idővel kialakulhat köztünk valami...és azt hittem,hogy te is így gondolod...de akkor ezek szerint én nagyon félreértettem vmit :( ")

Erre csak annyit írtam hogy szóhoz sem jutok, na és hogy tuti kamuzik :S erre mondta hogy nem így van és hogy most biztos nevetek.Erre elkezdi leszünk barátok?Mondom barátok ja az más elkezdi csak poénkodtam.

Kicsit berágtam mert arra gondoltam hogy a "vallomás" volt a poén de ő csak a barátságot gondolta annak.Magyarán úgy vettem ki a szavaiból hogy többet akar.

Viszont 3 napja meg nem szeretett volna barátnőt, mert hogy most nincs munkája és nem tudna megadni alap dolgokat, és most fura hogy szeretne velem megismerkedni.

Vagy most én értem félre vagy mivan most??!!

Nagyon helyes nagyon poénos pont az esetem.

Milyen tanácsokat adnátok és mi a vélemény erről???


2011. febr. 8. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy aki csak FB-n tud ilyeneket írogatni, annak semmi keresnivalója nincs egy lánnyal sem...
2011. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ismerem a fiút, szoktunk is összefutni régen mint ismerős csak köszöntünk mizu mizu ennyi
2011. febr. 8. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!