Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem kib*szás a...

Szerintetek ez nem kib*szás a temészet részéről? Hogy ami jó vagy kellemes, az káros vagy nehezen elérhető. Ami meg egészséges az kellemetlen vagy fárasztó.

Figyelt kérdés

pl:

csoki - hízlal

pihenés - hízlal + gyengülnek az izmok

gazdagság - k*rva nehéz megszerezni/elérhetetlen

magassarkú - egészségtelen

sex - elítélik

stb


vagy


egészséges ételek - többnyire ízetlenek

torna - fáraztó

kényelmes ruha - nem sexy, nem nőies

egészséges testtartás - kényelmetlen


2011. dec. 25. 02:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a szexet húzd ki a listáról. Ki az aki elítéli? Remélem soha nem tapasztalja meg azt a csodálatos dolgot. Egészséges is.
2011. dec. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Na lassuk! A masodik listaban nincs semmi kellemetlen vagy eppen faraszto.


egeszseges eteleket is meg lehet izesen fozni, ha tudsz fozni. Amugy az egeszsegtelent is el lehet b.szni.

Torna, hat nem kell cel nelkul ugralni, hanem tanc, hasznos mozgasokat ki lehet birni.

kenyelmes ruha is jol nez ki, ha tudod hogy kell oket hordani, kiegeszitokkel, izlessel.

egeszseges testtartast meg lehet szokni, hisz ezzel szulettunk, sak kozben eltunyultunk.

A szex az minden elixirje.


Az "egeszsegtelennekkel" sincs semmi problema, ha mindent moderaltan fogyasztasz/csinalsz.

2011. dec. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A szexet igenis elítélik. Erősen tabu, habár a mai tini világban már mindent szabad, de a k*rva az k*rva még így is. A férfiakat kevésbé ítélik meg miatta, inkább a nők vannak kitéve ennek. A férfiakra azt mondják: a kis kurafi... míg a nőkre: büdös k*rva. Ez így alakult ki, én például konzervatív nőként elítélem azokat a nőket, akik fűvel-fával dugnak, viszont a férfiakat csak akkor ítélem meg, ha ezt kapcsolaton belül teszik. Furcsa ez a világ, és nagyon érdekes és jó a kérdés, már én is gondolkoztam rajta. Azt tudom erre írni: egy kis kevés semmiből nem árt. A torna az elején fárasztó csak, utána már feldobja a napod, már ha végig tudod vinni a két gyötrelmes hetet.

Végül is megszokás kérdése: van barátnőm, aki tökéletesen él, én meg az összes szabályra szarok, valószínűleg nem is élek sokáig. Viszont milyen élet az, ha folyamatosan a társadalmi elvárásoknak akarsz megfelelni? Lehet, hogy tökéletesen élsz, aztán 30 évesen elcsap a busz, autóbaleseted lesz stb. és nem éltél. Attól vagyunk emberek, hogy önzőek és öntörvényűek vagyunk. Én pl. cigizek, pedig köhögök tőle, mint állat, de mégis.... A szex terén "szerencsére" elég konzervatív hozzáállásom alakult ki, ami már beteges, mert a szüleim belém verték a tabut, így itt állok 21 évesen szűz csajsziként, várva az igazira... Én azt mondom élni kell az életet, ha káros a dolog akkor is csinálni kell, egy pici sohasem árt... persze vannak határok, mint pl. a drog - arra ez nem vonatkozik.

2011. dec. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha elcsap a busz, mar nem azon fogsz filozni, hogy milyen kar, meg nem eltel. Vagyis mar semmin sem fogsz filozni.
2011. dec. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ami jó:az hizlal,v.erkölcstelen.
2011. dec. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Csoki: kis mennyiségben egészséges.

Pihenés: persze, hogy hízlal, ha 7/24 fekszel az ágyban, de igenis egészséges, ha jól kipihened magad és úgy állsz neki dolgozni.

Gazdagság: hát nem tudom, én nem mondnám, hogy jó. Egy ideje gazdagok vagyunk (férjemre a nagypapája hagyott pénzt, kocsit, házat), pár éve még épp hogy el tudtunk tengődni. Emlékszem, sokkal jobban örültem azoknak a dolgoknak, amiket hosszas gyűjtögetés és munka után vehettem meg, mint most egy akármilyen drága dolognak, amit rögtön meg tudunk venni, amint kinézzük a boltban.

Magassarkú: minden reltív, szerintem a magassarkú nem szép, nem kényelmes, tehát erről nincs mit mondanom, fejtse ki valaki olyan, aki szereti :)

Szex (ami magyarul még mindig sz-szel írandó): ki ítéli el? Az, hogy egy intim téma és az, hogy elítélendő két külön dolog. Nem maga a szex az, mi elítélendő, hanem néhány ezzel kapcsoltos életforma (ha úgy tetszik, "munka").

Egészséges ételek: ugyanaz, mint a magassarkúnál, valkinek ezek ízlenek, neked nem, így jártál :D Án pl. imádom a friss gyümölcsöt, zöldséget stb.

Torna: ha szerinted a pihenés hízlal és egészségtelen, és pihenés nélkül tornázol, akkor megértem, hogy fárasztó :) De gondolom, pihensz közben.

Kényelmes ruha: megint csak relatív, kinek mi a kényelmes és a szexi (ezeknek a szavaknak már régóta van magyar írásmódja, olyan csúnya, ha angolul írod).

Egészséges testtartás: ha kicsi korodtól fogva rád szóltak volna mindig, amikor görbe volt a hátad, akkor ezt szoktad volna meg és nem lenne kényelmetlen. Sajnos kevés gyerekre szólnak rá, pedig kicsi korban még sokkal egyszerűbb javítni.


Úgy általánosságban meg az életnek az az értelme, hogy megdolgozz a jó dolgokért. Ha rögtön megkapnád, akkor nagyon unalmas lenne az egész.

2011. dec. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ez miért van az ezo témában?
2011. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amit írtál, az mind létfontosságú volt az ősembernek. Ezek nélkül kihalt volna (mondjuk a magassarkú nélkül elvolt valahogy).


Azóta viszont az eltelt idő kevés volt, hogy megváltozzon az emberi természet.

2011. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

# 6/8

légyszi ne köss bele az írásomba. az angol világnyelv, a magyar nem. ráadásul a megértés a kommunikáció lényege, nem az hogy egy betűt hogy írok a szóban.

2011. dec. 26. 02:17
 10/12 A kérdező kommentje:

nem csak ezekre gondolok, csak épp ezek jutottak eszembe.


bocs kicsit off #6-os-nak:

amúgy ezt soha nem fogom megérteni, hogy miért jobb az amiért megdolgozol..pl ha éhezel, nem jó kapni csak úgy, ingyér egy tál levest?

meg ha te jobban megbecsülöd azt a pénzt amiért megdolgoztál, mint amit nyertél, akkor valószínű az az ember lehetsz, aki még sosem nélkülözött úgy igazán, és ha nyerne, fél év alatt elverné, mert azt a pénzt másképp kezeli.

az nem valami misztikum, h megdoloztam érte akkor jó, ha nem akkor rosz, ez megélhetés, és önfenntartás. ha úgy tetszik cserealap. nincs mit megkülömböztetni nyert, és keresett pénzen.

2011. dec. 26. 02:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!