Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látom néha az emberek auráját?

Látom néha az emberek auráját?

Figyelt kérdés
Néha-néha, kisebb korom óta. Néha álmomba sikolyt hallok utána szédülök,és belealszom próbálok felkelni de nem tudok.És ilyenkor egy furcsa nyomás lesz a mellkasomon.:S Mikor kisebb voltam letudtam menni alfába. Megmondom őszintén félek a szellemektől. Bántanak? Vagy nem kell félni tőlük
2011. dec. 28. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ezeknek most mi közük egymáshoz?
2011. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hogy jön ehez az aura?
2011. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem tom... nem igazán értek ehhez szóval... Tényleg mit jelent az ha valaki látja az aurát? Az jó dolog?
2011. dec. 28. 21:18
 4/14 anonim ***** válasza:
akkor miből gondolod, hogy le tudtál menni alfába és a többi? mintha csak azokat írtad volna le, amiket eddig itt összehordtak
2011. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
omg-.- az aura az körülötted van ami megmutatja milyen vagy valójában.a szellem az meg egy halott lélek ami néha szpat néha meg csak ott van.az alvás bajod meg alvásparalizis.szeritnem azt se tudod mi az hogy lemeni alfába.
2011. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De igenis tudom!!
2011. dec. 28. 21:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Amit bővebben leírtál az alvásparalízis. Javaslom próbálj meg kicsit összeszedettebben és értelmesebben kommunikálni mert így sokan, köztük én is, azt fogják, hinni, hogy pszichológiai eset vagy.
2011. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én meg letudok menni a sarki henteshez! Na? És akkor én most zsíroskenyér parafenomén vagyok!
2011. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Antimod ***** válasza:

"Mikor kisebb voltam letudtam menni alfába."


Mindenki le tud menni, sőt, alvás előtt és után ott is van rövidebb-hosszabb ideig (félálom, elbambulás).


A többihez nem tudok hozzászólni, szellemet, aurát nem látok. (És nem is bánom.)

2011. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem látod az emberek auráját.
2011. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!