Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az az Asztrál, asztrális?...

Mi az az Asztrál, asztrális? Mi köze az asztrális utazáshoz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
asztrál világ.azaz másik világ egy ehez hasonló de sok mindenben külömbözö világ.asztrális utazás képes vagy átjutni oda de eléggé nehéz.
2011. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

már nagyon sokszor volt ilyenem és érdekel miért van.

Miért nem emlékszek rá, hogy kerülök oda?

Ott is élek vagy mi?O.o

2011. dec. 30. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:
ott is élsz.de ha átjutsz nem abba a testbe kerülsz hanem rendesen átjutsz és találkozhatsz magaddal.
2011. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de miért nem emlékszek rá?

Mert testen kívüli dolog? És ugye a memóriám az agyamban van.

2011. dec. 30. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:
gondolom akaratlanul jutsz át és 1pilanat alatt bekerülsz.azért nem emlékezel mer nem tudsz mire.
2011. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm drako:)
2011. dec. 30. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Megtaláltad az oldal hülyéjét. Az asztrális utazás egy testen kívüli élmény, általában a tudatos álmodók és az asztrális utazók hosszan tartó és eredménytelen vitákat folytatnak arról, hogy vajon az asztrál utazás tudatos álom e vagy sem. Szerintem a tudatos álom minden téren nyerőbb.
2011. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az asztrális utazás egy testen kívüli élmény
2011. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd át az oldalt, fórumot és a tapasztalat tárat is. gyakori kérdéseken ilyen témákat nem is érdemes felhozni. itt is csak az előttem lévő 2 komment a normális

2012. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!