Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szívcsakra beavatás asztrális...

Szívcsakra beavatás asztrális szinten? (Nem láttál-e már szellemet típusú kérdés, komoly válaszokat szeretnél! )

Figyelt kérdés

14 éves koromban volt egy álmom. Karate táborban voltam, edzés után, kimerülten lepusztultam az ágyba és egy percen belül már aludtam is.

Az álomban a kőház mellett sétálok,(a szálláshely) befordulok a sarkon, senki sem láthat. Felnézek az égre, gyönyörködöm, igazán szép, mondhatni jelentőségteljesen szép. A felhők egy alakzatban szálltak az égen, én csak néztem, majd egy kérdést hallok érzelem formájában. Kapok egy lehetőséget, de tudom mire kapom és mégis bizonyíték kell, így hát megkapom. A felhőkön szobrok jelennek meg, miket majd összeköt egy fal, majd a fal és a szobrok megszilárdulnak. Megjelenik egy aranykapu. Alig hiszek a szememnek, majd mielőtt az egészet fölfoghatnám, beindul egy morajlás, egy rezgés. Érzem, a végtelenséget 14 évesen, majd a rezgés megszilárdul, céltudatosabb lesz, kérdez, hív és felajánl valamit, amit csak érezni, elmondani nem lehet. Aztán...a kép, mindent amit látok elkezd vörösödni, a morajlást követi, mind a hang a szín az hívás érzése egyé válik majd a föld az univerzum, minden ami körülöttem van, remeg, majd reng. Ebben az állapotban mozdulatlanul nézem az égi kaput és az érzés nyelvén válaszolok, mutass még! Hirtelen egy hatalmas erő megragadja szívem, (nem a fizikait) és húzza. Óriási erővel tépi, de mégis meghagyja a választást. Az egész érzés a tetőfokára hág és a 14 éves kisfiú visszalép a már megismert, mégis majdnem elfeledett ismeretlenből és az életére gondol. Az ébredés egy másik álomban történik, ahol sírtam valamiért. Nem tudom miért, most már nem tenném. kb.10 perc után felébredtem. Jött az edzés, majd vacsora. Aznap, napokig, majd hetekig furcsán éreztem magam és még csak most kezdtem megérteni, miről is szólt ez az egész.


Egy, a hétből megnyílt. Egyszer. Most úgy érzem, hogy nem én tettem, pontosabban nem egyedül...Olvastam a többi megnyitásáról, meditációkról, de még csak közel sem értem ehhez a szinthez. Belegondolni sem tudok, mivel járna, ha mind a 7 nyitva lenne, megnyílna a harmadik szem, előidézném az elemeket...Hát igen Kundalini kígyó, az egész kezdete. Többek között Fisztől és hasonló tapasztaltabb emberektől kérdezem, hogyan haladhatnék előre? Most 16 éves vagyok, angolul tudok, még a beszéd is jól megy, tehát linket is szívesen fogadnék!

Ezt már ismerem:

[link]

Egyszer úgyszintén álmomban meglátogatott egy démon.

Leírása:

[link]

Az utolsó pillanatban elutasítottam, pedig segíthetett volna. Megidézésének célja, a haladás lenne, de nem tudom, készen állok-e rá, nem tudom, hogyan csináljam. Nem tudom, kell-e, szükséges-e, tényleg segítene-e...

Ha esetleg, valaki rá tud kérdezni valamire, akkor szívesen válaszolok.


A kérdés lényege: hogyan tudnék előrelépni?


2011. aug. 23. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha megbocsájtasz nincs időm most végigolvasni az egész írásodat, de ha a szívcsakrádat tökéletesen kinyitod utána már nem kell avatgatnod vagy hasonló formális rituálékat végezned.
2011. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha valaha, bárkinek megnyílt, akkor azon a napon, nekem is! Különben, ott érzem a legerősebb kisugárzást. Amiről pedig, még nem olvastam, az a háton elhelyezkedő csakraközpontok. Annyit tudok róluk, hogy vannak. A solar plexus magasságában, pedig (hátamon) van egy igen erős központ, amiből, ha csak az érzéseim nem csalnak, kifele tudok energiát engedni.
2011. aug. 24. 21:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez, csak egy a fő hétből, maradt 6. Ha ezeket tudatosan akarom megnyitni, az csakis akkor tudom megtenni, ha még rengeteget erősödöm e téren. Gyakorlás, évek és percek.
2011. aug. 24. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitartó vagy ezek megnyílnak hetek alatt, persze a lelkednek mindig lesz egy pontja amit tökéletesítened kell.


Ha javasolhatom tölts le egy ChronosXP-t ami az aktuális bolygóállásokat mutatja neked percre pontosan. Hogy miért jó ez neked? Ha mondjuk a szívcsakrádra a Vénusz órájában meditálsz, sokkal effektívebb eredményt érhetsz el mint amúgy.

2011. aug. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
:D
2011. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!