Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elt|_|djátok képzelni hogy mi...

Elt|_|djátok képzelni hogy mi mindannyian, és az egész világ csak egy szuper számítógépes szimuláció részei vagyunk? Amit egy programozó (isten) alkotott meg?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon is elképzelhető...


[link]


2011. dec. 30. 13:56
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt már elképzeltem párszor. :D Hogy olyasmi az életünk, mint mondjuk a sims 3. xDD De nem hiszem
2011. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
Mivel az univerzum véges számú elemből épül fel ezért még ez is elképzelhető.
2011. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%
Véges számú, így komputerizálható. Ez lemaradt.
2011. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Elképzelni mindent el lehet...
2011. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

ma 14:03

Igen, és az is lehet hogy csak a mi naprendszerünk, vagy galaxisunk létezik... és amit látunk, a többi galaxis csak egy "háttérkép"...

2011. dec. 30. 14:24
 6/41 anonim ***** válasza:
Bármit el lehet képzelni... De nem hiszem hogy ez lenne.
2011. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

Elképzelni mindent lehet.


De ha egyébként NEM TUDOD megkülönböztetni a valóságtól, akkor számodra, mint benne lakó számára nem mindegy?

:-D

2011. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
Jah erdekes..En ilyesmit amm 6 veves koromba gondoltam h az eletunk egy mese es valaki csakolvassa:))..Am kepzelodni lehet..:D
2011. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kevésbé valószínű, mert a többi galaxis is mozog, sugároz, és hat egymásra, tehát minden bizonnyal léteznek is.

Az már érdekesebb ami a filmben is elhangzik, hogy működhet úgy is a világ, hogy csak az ölt formát amit épp megfigyelünk, egyébként meg a nem megfigyelt világban egyszerre létezik minden lehetőség. Hasonló elméleti kísérlete volt Schrödingernek a bizonyos macskájával.

Pl van egy labda, amikor nem figyeljük meg akkor egyszerre van jelen az összes színben (a kvantumvilágban működő dolog), és amikor megfigyeljük csak akkor válik valamilyen színűvé.

De ez csak 1 a sok elmélet közül. A holografisztikus univerzumról hallottál már?

2011. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
ma 14:24-re írtam az előzőt.
2011. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!