Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezhet valami érv amellett...

Létezhet valami érv amellett hogy nincs földönkívüli világ? Vagy a szkeptikusok őrültek?

Figyelt kérdés

Sok tudós köztük Stephen Hawking sem zárja ki az idegen lények létezését és az intelligens idegen civilizációk létét sem és kutatja is a megoldásokat. Sőt még maga a pápa üdvözletét is küldte az egyik UFO magazinnak, mondván hogy ő sem zárkózik el attól hogy léteznek földönkívüli világok. A SETI programot sem indították volna el milliárdokért, méghozzá nemzetközi tudományos szinten, ha elmebeteg gondolkodást jelentene az az elképzelés hogy létezhetnek földönkívüli világok.


Ennek eredménye kép aki mégis elzárkózik a lehetőségtől és 100%ban biztos benne hogy nincsenek idegen lények, joggal mondható hogy beteg gondolkodása van, mivel a földönkívüliek nem léte nem bizonyítható de ők még is elhiszik hogy nincsenek.


2011. jún. 1. 20:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs ilyen érv. Ezeket csak a szkeptikusok mondják hogy nincsenek ufók, hogy a hívőket idegesítsék de ők se gondolják ezt komolyan. Csak szórakoznak. Vagy ha mégis így gondolkoznak akkor tényleg őrültek.
2011. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A világegyetem nagyon hatalmas, miért ne lehetne máshol is Élet? Miért gondolják azt sokan, hogy a több millió, vagy milliárd galaxisból, bolygókból csak ezen az egy Föld nevezű bolygón alakult ki értelmes élet? Aki azt gondolja, hogy csak itt van élet és máshol nincs az szerintem elég önző.
2011. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
sokkal több a gyanús jel arra, főleg, ha az emberiség múltjában is kutakodunk, hogy léteznek/létezhetnek, és igen, arra viszont semmilyen bizonyíték sincs, hogy nem léteznek. de semmi baj, az ember nehezen fogad el dolgokat, régen azt se hitték el, hogy a Föld gömbölyű. Majd ha kellő bizonyíték lesz erre is, akkor hajlandó lesz mindenki elfogadni. feltéve ha nem titkolják el az emberiség elől a bizonyítékokat. mert sok repülőgépvezető látott már idegen repülő tárgyakat, mégis igyekeznek eltussolni ezeket a dolgokat
2011. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

A szkeptikusok nem azt mondják, hogy máshol nem lehetnek intelligens lények.

Hanem azt, hogy a földi ufóészlelések nem valódiak, hanem tévedések vagy csalás eredményei, és nem lehet bizonyítani, hogy azokban valóban ufók szerepelnek.

2011. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem azt mondjuk, hogy nincs földön kívül élet. A legtöbb ide író szkeptikus szentül hiszi (hisszük), hogy létezik idegen civilizáció. Azt viszont már nem, hogy ide járkálnak piknikezni és hogy valami intergalaktikus összeesküvés áldozatai vagyunk.
2011. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%
illetve pontosítok: lehet hogy vannak olyan szkeptikusok, akik szerint máshol nincs élet, de ők tévednek
2011. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
biztos hogy van a földön kívül is élet, lehetetlennek tartom hogy nincs, de azt hülyeségnek tartom hogy a kis repülő csészealjukkal teheneket rabolnak el meg, hűllőszerű szörnyek emberi állruhában köztünk élnek
2011. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Pár száz éve még a Föld volt a közepe mindennek.

Ez már haladás kérem!

:)

2011. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

hallottam olyat h az űrből érkezett 200féyévnyire tőlünk egy üzenet hozzánk amiben az volt hogy "wow-hűha" szóval. tuti h van

meg olyat is hallottam h már felfedeztek olyan baktériumokat vagy kisebb élőlényeket más bolygóról vagy aszteroidáról vannak.

[meg az ókorban a sumérok ábrázoltak űrhajókat az égen (utána néztem) mintha az ilyen mindenapilett volna az életükben h ott repülnek az űrhajók..lerajzoltak ilyen űrhajók tervrajzait és idegeneket is ábrázoltak...valami ilyesmiket is olvastam és elég hihető dolgok...]de ez nem fontos csak úgy leírtam lehet hülyeség volt amit leírtam...

2011. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
és amikor pilóták állítják, hogy idegen repülő tárgyat láttak? az sem elfogadható? mert oké hogy ilyen medvedisznóemberekben nem hiszünk. de ha pilóták állítják?
2011. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!