Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen párhuzamos világokat...

Milyen párhuzamos világokat képzelnél el? Esetleg Magyarországgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, olyan túl sok értelme nincs a kérdésnek, de gondoltam, azért felteszem. Nemrég végeztem ki a Sliders sorozatot, annak hatására néha fantáziálgatok.

Magyarországgal kapcsolatban elsőre kapásból az jut eszembe, hogy nem történt meg a rendszerváltás '89-ben. De még nyilván egy nagy rakás variáció lehetne.


2011. nov. 24. 20:45
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
88%

A) Még mindig kommunizmus van - ez lenne a legrosszabb szerintem.

B) '89-ben polgárháború tört ki, ami azóta is tart - ez is rossz volna.

C) Stabil gazdaság van, és erős közbiztonság.

D) Nem léptünk be egyik világháborúba se, ezért megmaradtak a területeink, és jól megélünk az iparból és a mezőgazdaságból. A sok pénz miatt jutott a fejlesztésekre és a kutatásokra.


Vagy lehetne olyan világ, ahol mindenki karikatúraként él, vagy olyan stílusban volna megrajzolva, mint a képregények. Rikító színekkel, a hangeffektusokhoz volnának feltűnő feliratok is. Vagy olyan is lehetne, hogy mindenkinek saját zenéje van, pl. amikor vásárol, vagy utazik.

2011. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
2011. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
34%
Első: én mindent megadnék azért ha járás közben olyan hangokat hallatnék, mint a Narancs, Tetves és Dugó szereplői.
2011. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, úgy értettem, hogy te hallanád a te zenédet, más nem :) Így nem lenne hangzavar. Viszont ha akarnád, akkor megmutathatnád a barátodnak a tiédet, és amikor szórakoztok, akkor harmonikusan összecsengene a kettő.
2011. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Na igen, arról már én is fantáziáltam, hogy nem vesztettünk területet a világháborúban, és mondjuk még mindig királyság az államformánk.

Én (szegedi lévén) olyan is eszembe jutott, hogy nem történt meg az 1879-es szegedi nagyárvíz. Teljesen márképp nézne ki nyilván a város.

Világi szinten pedig: A kubai rakétaválság másképp végződött.

2011. nov. 24. 21:17
 6/49 anonim ***** válasza:
87%

Mindegy milyet úgyse válik valóra

Ja és bármi ami megtörténhet megtörténik egy párhuzamos univerzumban, úgyhogy nem egy rakás hanem, gyakorlatilag végtelen

2011. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:

# 6

így van. persze, ha az univerzum végtelen, de ez nem biztos

2011. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet összefüggés az univerzum nagyságával, mert az egy másik valóság ami el van határolva a mi realitásunkal

a határt úgy tudod átvágni ha az atomjaid kvantum rezgésszámát megváltoztatod. Mivel végtelen változata van a világnak ezért bármire meg lehet változtatni. Úgy tudod megváltoztatni, hogy:... várj semmilyen eljárással nem tudod megváltoztatni, be vagy zárva ebbe a magyarországba

sorry

2011. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

Ja és az univerzum nem lehet végtelen mert egyszer nem létezett, tehát tágulnia kellett ahhoz, hogy valamekkora is lehessen. Mint mondjuk van egy szám a 7 es megszorzod mindig 8 al, mikor lesz végtelen? Soha

A felfúvódás elmélet szerint, a brán elélet szerint most tágul, beláthatatlan idő után el kezd összeszűkülni és megint egy pont lesz aztán megint tágúl és így tovább

Vagyis minden ugyanaz, ugyanolyan feltételek, tehát ez amit leírok gyakorlatilag még végtelenszer le lesz írva általam végtelen idő alatt, és végtelenszer lesz elolvasva

2011. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim válasza:

Magyarországgal kapcsolatban...hát én úgy képzelném el, hogy nincs meg a tipikus "magyar mentalitás"...tudjátok, a "ha megdöglik a tehenem, akkor dögöljön meg a szomszéd tehene is"...és sokkal összetartóbbak, barátságosabbak lennének egymással az emberek, minden nemzetileg, mind egyénileg értve. És nem mindenki csak azt nézi hogy neki jobb legyen, hanem a közösségért, és a másikért is cselekszik. Nameg nem a múlton rágódunk hanem a jövőbe nézünk, és nem lennénk ennyire "depressziós" nép.

Csak az emberek hozzáállása változna, és minden sokkal másabb lenne, én így képzelem el.

2011. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!