Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megesett már veled, hogy...

Megesett már veled, hogy nyitva felejtetted az egyik csakrádat, aztán lett valami következménye?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Olvastam a neten valakiről aki így járt, másnap a lipóti elmegyógyintézetben (RIP) dupla adag gyógyszert kellett kapnia a szokásos skizofrénia elleni adagja helyett.
2011. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még nem.
2011. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen elázott a fürdőszoba!
2011. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ősi kínai természet-gyógyászok "fedezték fel" (=találtak rá) a csakrákat. Szerintük 7 főcsakra van, és az a feladatuk, hogy a fizikai test különböző részeihez, szerveihez eljuttassák azt az életerő-energiát, amely az egész embert életben tartja.

Ha a csakrát bezárulnak (akármi okból), a szervezet nem jut elég erőhöz, energiához, tehát az ember ereje is egyre fogy, legyengül, lebetegszik stb.

Ezért nem tudom, honnan veszed, hogy a csakrákat éjszakára vagy akármikor is be kellene zárni, ellenkező esetben annak következménye lenne. Szerintem pont fordítva van.

2011. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak néha valamelyik ablakomat...hát előfordult, hogy reggelre kicsit megfáztam :-)
2012. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sasmaskara válasza:
Volt egy házimókusom, aztán odunak nézve beköltözött, és reggelre 6-ot fialt bele....sosefelejtemel
2012. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 _Jessy_ ***** válasza:
Berepült egy k. nagy bagoly, oszt' ostórra' kellett felszeletelni, hogy hanyatt-homlok elmeneküljön.
2012. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kandelaber ***** válasza:
49%
Velem egyszer volt ilyen, nagyon rossz volt. Azt mondta a házisámámnom, hogy fizessek neki 200 ezret, utána menjek el Dobogókőre, és Mucsarcsöge-alsó felé fordulva mondjam azt 125x, hogy "kitisztítom a csakrámat", utána pisiljek a négy égtáj felé. Azóta minden jó.
2012. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
igen egy nagy puki
2012. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem egyszer meditálás közben megnyílt a fülcsakrám és hallottam az emberek gondolatait. Komoly!
2012. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!