Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Utcai lámpák kialszanak vagy...

Utcai lámpák kialszanak vagy elkezdenek világítani ha a közelükbe megyek?

Figyelt kérdés

Biztos veletek is volt már ilyen. Tegnap pl kutyasétáltás közbe besétáltam egy lámpa alá és a tenyeremen keresztül energiát koncentráltam felé és pont akkor kialudt.

Vagy amikor a jogsit csináltam nyáron nem tudták lemérni a szívverésemet az elektromos szívvizsgálóval.

Gondolom ez egyfajta bioáram.

Tud valaki többet?


2012. jan. 1. 00:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

11:24-es kommentelőnek.

Nem képzeli magát senki mágusnak. Ha megismernéd az igazi valóságot, elég nagyot lepődnél ;)

2012. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek akik kivágják az elektromos kütyüket, elvileg slider-nek hívják. Ez egy veleszületett tulajdonság egyeseknél, de még nem tudják hogy működik pontosan..
2012. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi, utánanézek
2012. jan. 2. 12:39
 14/14 anonim válasza:
Ilyet én is szoktam tapasztalni, de gondoltam ez sok emberrel megtörténik, a lámpás dolog. Viszont velem nem csak ez szokott, hanem elektromos berdezések szoktak elromlani mikor én következek, pl. pénztárgépek(digitálisra gondolok), mások cuccai pl mobilok, ilyesmi,.. azt figyeltem még meg, hogy ilyenkor mindig ideges vagyok nagyon, meg türelmetlen(utálok sorban állni, stb..).Nem hiszek semmi parában,meg nem tudoménmiben, de a saját bőrömön tapasztalom, hogyha nem vagyok nyugodt és türelmes,egyszerűen elromlik minden körülöttem.
2012. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!