Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sokan vannak, akik elkezdenek...

Sokan vannak, akik elkezdenek írni. Kit mi inspirált arra, hogy írjon?

Figyelt kérdés
A kérdést nem tehetem fel úgy, hogy "Téged mi...", mert ez nem fórum.
2011. dec. 9. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem az hogy ha csak a fejemben szövögetem a szálakat akkor egy idő után túl nagy lesz a zűrzavar és ha nem írom le bekattanok :)
2011. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiélem a fantáziámat, a dühömet, a bánatot, megörökítem a jó pillanatokat, tanulok vele. Megalkotom a saját kis világomat.
2011. dec. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jókedvem van, szomorú, izgatott, csalódott,... vagyok, egyszerűen muszáj írnom. Engem megnyugtat, míg olyan gondolatokat írok le, amelyekre néha csak akkor döbbenek rá, mikor már papíron vannak, olvashatóak. Mellesleg nem rossz visszaolvasni...

18L

2011. dec. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen jön belőlem. Muszáj írnom, különben frusztrált vagyok. Ezzel le is adok egy csomó stresszt, fájdalmat...és imádok fogalmazni.
2012. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hááát... lehet, hogy hülyének néztek, de én úgy kezdtem el az írást, hogy régen kb 2-dikban játszottam ilyen aranyos figurákkat, tudjátok!! kislány, meg ilyenek, és egy történetet össze játszottam, és azt írrom most :D
2013. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Doruss ***** válasza:
Én úgy kezdtem el könyvet írni, hogy egyszer egész éjszaka nem tudtam elaludni, és unalmamban kitaláltam, milyen lenne, ha most történne velem valami misztikus, ha átkerülnék vmi más dimenzióba... és megszületett egy kis töredék ebből, amin utána sokat gondolkoztam és hátteret adtam a karaktereknek meg ilyesmi, és lett belőle egy egész történet.
2013. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lucia99 ***** válasza:
Én csak abból az egyszerű okból kezdtem írni,hogy imádtam mindig is olvasni.Innen jött az első ötlet az íráshoz,amit a többi is követett.
2014. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!