Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meditáció közben tök fura...

Meditáció közben tök fura dolog történt, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Este meditáltam, egy vezetett meditációt csináltam. Igazából szerintem most először sikerült teljesen ellazulnom, és kizárni a külvilágot.

Egyszercsak azt éreztem, hogy meleg áramlik ki belőlem, talán mintha emelkednék is, de a szívcsakrám környékén ez az érzés nem volt meg, ott nyomást éreztem, ami húzott vissza. Érdekes volt nagyon.


Este, mikor már aludni akartam, szintén tök forró voltam, a homlokomnál pedig (ahol egyesek szerint a harmadik szem van) erős bizsergést éreztem, és mintha valami folyamatosan egy kört rajzolt volna a homlokomra. Ha erre gondolok, most is bizsereg.


Valaki tapasztalt hasonlót, mi lehet ez? Biztos, hogy nem álom volt.


2012. jan. 3. 09:46
 1/6 Antimod ***** válasza:
100%
A homlokom nekem is szokott bizseregni, nem tudom, mi az oka, lehet simán fizikai is. A lebegés érzése meditációnál pedig teljesen normális.
2012. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a szeretetközpontodnál valamilyen gond van, ezért nem tudott az áramlás ott továbbhaladni. Erre a területre kéne dolgoznod többet.


A homloktájéki bizsergés meditáció idején és utána is normális jelenség, a koncentráció okozza.

2012. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint normális, nem tudtam, hogy az, mert most sikerült először rendesen meditálnom. :)


A szeretetközponttal lehet tényleg van valami, mert ezt már más is mondta (más kapcsán).

2012. jan. 3. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell rá többet, illetve figyelni arra, hogy gyűlölet, féltékenység ne "tömeszelje el". Majd alakul, a lényeg, hogy ne kedvetlenítsen el. Ezeken lehet változtatni.
2012. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
elengedés hiányzik, nagyon egyszerű ha egy vezeték végére vasalót kötsz az felmelekszik :)
2012. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2012. jan. 9. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!