Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan meditác...

Tudnátok mondani olyan meditációs technikát ami elősegíti, az éberséget, ugyanakkor a tudat lenyugvását is?

Figyelt kérdés
Meglehetősen figyelmetlen vagyok, ráadásul rossz a koncentráció képességem és általában csak úgy zsibong a fejem a sok zagyvaságtól. Milyen meditációs technikát tudnátok ajánlani?
2011. dec. 30. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az 5-ös meditációs technikát tudnám ajánlani.
2011. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából rengeteg meditációs technika van ez egyéntől függ melyiket választod, számomra a zenés meditáció megnyugtató.. próbáld ki..
2011. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csörgőfan2124 ***** válasza:
Szerintem is a zenés én is azt használom. Akár biciklizés közben. Csak vigyázni kell a zene válsztásnál. :)
2011. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A zenés meditáció tényleg jó, de attól függ milyen mélyre akarsz menni és mi a célod vele. Nálam a zené meditáció inkább cask relaxáció, én a csend híve vagyok meditáció terén.
2012. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha figyelmetlen vagy az azt is jelentheti, hogy türelmetlen vagy egyszerre mindennel akarsz foglalkozni vagy vmi nagyon érdekel és arra figyelsz vagy azért is lehet mert nem érdekel amit csinálsz és unod magad akkor pedig elámosodsz és el is fáradhatsz. Ha egy olyan dolg közben lép fel ami érdekel akkor vagy van vagy nincs ez a dolog egyszerre 1 dologra figyelj. És ha feljön a gondolat cseréld egy jóra.
2012. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de konkrét technikák nevére gondoltam, hogy el tudjak indulni valamilyen irányba!:)
2012. febr. 24. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!