Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most akkor az ember egy állat?

Most akkor az ember egy állat?

Figyelt kérdés
Olvastam már olyat is hogy ne hasonlítsd az embert az állathoz. Mert teljesen más.. Meg olyat is hogy az ember egy társas állat.. Most akkor mivan????? Most akkor mi vagyok ? xDDD Kismókus xD
2012. jan. 4. 00:09
 1/5 anonim válasza:
Én állatnak érzem magam, ráadásul elég nagynak.
2012. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Állatoknak csak mi hívjuk az állatokat. Azt képzelik sokan hogy mi felsőbbrendűek vagyunk, pedig ugyan olyan egyenrangú minden élőlény. Az emberiség is majd rájön, hogy milyen szörnyű ahogy az állatokkal bánt, az elmúlt 100.000 évben.
2012. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát természetes hogy állatok vagyunk én büszkén vallom a rokonságot amit nem lehet letagadni értelme sincs. Ott van az első farokcsigolyánk, ott van az úszóhártya maradványa az ujjaink között.A majmoknak nem első lábaik vannak hanem kezük mint nekünk hisz ezt kaptuk mindketten a közös őstől.Társas állat meg rengeteg van sőt társadalomban élő is, az nem a mi találmányunk csak átvettük.
2012. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Állatok vagyunk, gondolkodó, viszonylag intelligens állatok.


Az erőben hiszünk, ilyen-olyan módszerekkel egymást esszük... így élünk.

2012. jan. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze a "kis Jézus" az nem volt állat.. ő egy isten volt, ember képében.


:-)

2012. jan. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!