Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de a Látnok-ságot lehet örökölni? Én az vagyok, de ha majd születik gyerekem, megörökölheti tőlem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
majd őt is megtanítod, hogyan kell hantázással pénzt kicsalni másoktól. ha látnok lennél, akkor nem lennének kétségeid, hanem biztosra tudnád ezt a választ is
2012. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ezt a fajta "latnok-sagot" orokolheti, mivel egy sima es normalis latasrol van szo, amit a kerdesed is bizonyit.
2012. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 zeronibble ***** válasza:
Jaja, mondd meg te! :)
2012. jan. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok meg azt bizonyítják, hogy nem hisztek az ilyesmiben. És én olyanok válaszát aakrom látni/hallani, akik már eleve nem hiszik el. Őgyhogy máskor inkább légyszíves nem szóljatok hozzá ehhez a kérdéshez!
2012. jan. 12. 13:25
 5/15 zeronibble ***** válasza:
Az se igaz, hogy nem hiszek benne, és az se, hogy igen. Kicsit igaz az is, hogy aki nyitott szemmel jár, az jól olvassa az esélyesebb jövők jeleit. Talán némelyeknél a tudattalan zseniálisan műveli ezt. Nem mondhatom, hogy így vagy úgy van. Örökölni? Gondolom ha genetikai úton lehet örökölni, akkor van egy allél, ami ezt reprezentálja... Ha kulturális öröklődésről van szó, akkor gondolom van egy metódus, amivel tanítható a látnokság. Becsületes választ akarsz?
2012. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ha látnok lennél, akkor már tudnád a választ és nem arra várnál, hogy valaki elárulja neked.
2012. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"Látnok" vagy, vagyis látod a jövőt és mégis itt kérdezed? Kamu...
2012. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu, nem én találtam ki. Jósnőnél voltunk, ő mondta, és én meg elhiszem neki. Ő is azt mondta, hogy 16 éves volt, amikor először a jövőba látott. Én meg 11 vagyok, és eddid nem láttam a jövőbe.
2012. jan. 13. 13:37
 9/15 anonim ***** válasza:
az ilyen képességek ált. átugranak egy-egy generációt, szóval az unokád örökli majd.
2012. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És az unokám biztos, hogy megörökli majd?
2012. jan. 14. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!