Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Be lehet vonzani egy bizonyos...

Be lehet vonzani egy bizonyos személy csókját?

Figyelt kérdés
Olvastam itt az oldalon, hogy már volt akinek sikerült összejönnie a kiszemeltjével úgy hogy "bevonzotta" őt magának. Ezt hogy kell?
2012. jan. 12. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

1. "AGYKONTROLLÓS MÓDSZER": Minden reggel és este felkeléskor (vagy akármikor, de ekkor a legcélszerűbb) vizualizáld (képzeld el) a személyt, és mondj megerősítő mondatokat, hisz a gondolatoknak hatalmas ereje van. Mondogasd magadban, nem kell sokáig.

2. AURAPROGRAMOZÁS MÓDSZER: Ezt is minden reggel és este csinálhatod. Itt már fontos a transzállapot ("alfa vagy annál mélyebb", "meditatív állapot"). Tegyél erős zöld aurát a személy köré, és érezd közbe a szerelmet. És mond pl. “_________ mélyen és irányíthatatlanul szerelmes belém.".

2012. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azért zöld csakra mert az a szívcsakra színe.
2012. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Esélytelen, hogy így jöjjön össze a csók. A srácnak csak nagy volt az önbizalma, amit a lány megérzett+mákja volt mint az állat, ha meg csajnak jött össze a csók. Nos...nekik sokat nem kell tenniük érte.


Utóírat: Az ilyen természetfeletti kiskapukról és "könnyítésekről" mondjatok már le, mert csak ti tűntök hülyének, és inkább tegyetek valamit az ügy érdekében.

2012. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Leírom az én történetemet.

Nagyon akartam smárolni egy fiúval, akibe jóba voltam de messze lakik. és egy csomószor elképzeltem hogy smárolok vele meg hasonló dolgok, de semmi kétségem nem volt, tudtam hogy így lesz. (szerencsés vagyok hogy ilyen hitem van) Találkoztunk, de csak úgy haverilag ott voltak az ő barátai meg az én barátaim is.:D Találkoztunk heló puszi minden az egész napot szinte külön töltöttük. És akkor odajött hogy elköszön már kezdtem elszomorodni amikor a semmiből megfogta és lekapott o.o Hát nem volt a legjobb de a lényeg megtörtént! Meglepődtem eléggé:DDD

2012. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Szóval lehetséges csak hinni kell benne. Sok szerencsét:)
2012. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nagyon remélem hogy be fog jönni :)
2012. jan. 12. 18:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Az agykontrollos modszer csak akkor müködik, ha a kiszemelt is beleegyezik. Akarata ellenere nem megy.

Ha csak a csokjat, akkor az is egy ilyen agykontrollozas volt, amit 2-vel elöttem irtak, na akkor ugyanezt csinalnam, sokszor elkepzelnem, hogy csokolozunk.

2012. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha erős az aurád bármi sikerülhet, tudsz hatni a másik ember aurájára. De ehhez magas spirituális szint kell, egy kezdőnek nem sikerülhet, és csak a hitét veszti.
2012. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:
A sokat írós lánynak csak annyit: fiúk vagyunk baszod:D Szerinted lelépünk egy smaci nélkül?:D Ne hülyéskedj...:D
2012. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, ha rondának tart akkor nem fog lekapni, ha meg bejössz neki akkor már lekapott volna.
2012. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!