Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb, legmeghatar...

Fromjezus kérdése:

Mi volt a legjobb, legmeghatarozobb ezoterikus konyv az eletedben?

Figyelt kérdés
Lesz 2 het szabadidodom, s szeretnek konyvet valasztani. S hatha a tippekbol valamelyik megtetszik. Elore is kosz
2012. jan. 19. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Dethlefsen: A sors, mint esély.

Szepes Mária: Vörös Oroszlán

Bert Hellinger: Megismerni, ami van

2012. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Michael Talbot - Holografikus univerzum

Habár ez nem ezoterikus, hanem inkább tudományfilozófiai könyv, de felölel szinte mindent ami "természetfeletti".

2012. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Antimod ***** válasza:

Raymond Moody - Élet az élet után


Ez is csak félig-meddig ezoterikus.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Mindegyik amelyiket nem olvastam el. Ellenben a Holt költők társasága eléggé megihletett.
2012. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnos rengeteg olyan ezós könyv van, ami semmit se ér, hülyeségeket ír a szerző. Ezek az ezós könyvek csak félrevezetik, összezavarják az embert, ezért nem ajánlom ilyen könyvek olvasását, csak tényleg megbízható forrásból származó könyveket ajánlok.
2012. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az elsö egy regi könyv volt, Gyogyito kezek a cime, de ezt 2 hetvege alatt nem fogod vagni. :)

A masik, Walsch: Beszelgetesek Istennel trilogiaja, ennek nagyobb az eselye. A legföbb mondanivaloja: hogy magad is felveheted ezt a kapcsolatot, es milyen kerdeseket kapsz a könyvben feltett kerdesekre? Megdöbbentö, hogy nekem 99%-ban ugyanezek a valaszok jöttek meditacioban. Emiatt erzem ezt egy nagyon fontos könyvnek.

2012. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

José Silva Robert B. Stone- Gyógyíthatsz

Szerintem jó és aránylag megbízható, sajnos tényleg sok a "szemét" könyvekben.

Nekem a" Sors, mint esély" nem tetszett, depressziós hangulatú, úgyis minden mindegy alapú iromány.

2012. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom minden kedves valaszolonak!

Erdekes mert az itt felsorolt konyvek kozul eddig csak a gyogyito kezeket olvastam. Nehez lesz donteni. :)

2012. jan. 20. 12:56
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem ez tűnt elég komolynak, amivel még szeretnék többet foglalkozni, ha lehetőségeim engedik:


[link]

2013. febr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igenis a SORS MINT ESÉLY alapmű.Egyánltalán nem depressziós!!!Engemet nagyon meghatott ez a könyv!Életem legmeghatározóbb könyve.
2013. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!