Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem féltek, hogy megtalálja...

Nem féltek, hogy megtalálja valaki a titkos füzeteidet, teremtődobozodat vagy éppen olyan holmidat, ami személyes gondolatokat, vágyakat tartalmaz?

Figyelt kérdés

Én nem érezném jól magam, ha kitudódna hogy mire vágyok a leginkább, és mióta leírom azokat a dolgokat amiket szeretnék, azóta ezen aggódok, hogy valaki esetleg megtalálja, vagy ha valami történik velem akkor mikor pakolják a cuccaimat el, akkor megtudják hogy miket szerettem volna az életemben.

Butaság lenne ezen aggódni? :D


2012. jan. 19. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért kellene a vágyaid miatt szégyenkezned?
2012. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ami igazán személyes, le sem írom, ki se mondom.
2012. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ettől én is féltem, de amíg otthon laktam, addig azért jól el tudtam dugni a dolgaimat és tudtam, hogy ki mit csinál a szobámban, ha bejön :) A nagy gond akkor jött, amikor felvettek az egyetemre. Mielőtt elköltöztem a koleszba, inkább minden naplómat és "titkos" cuccomat széttéptem és kidobáltam. Azóta egy jelszóval ellátott word dokumentumba írkálom a gondolataimat. Persze így sem teljesen tökéletes a dolog, de azért jó, hogy nem kell semmit a szobám különböző eldugott zugaiban rejtegetni :)
2012. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ami nagyon személyes dolog volt, nekem pl.: a naplóm a titkos rajzfüzetem amibe olyan rajzok voltak amik senki számára nem voltak publikusak meg a barátnőm régi fényképei csak is kettőnkre tartozott, én azt mind egy kis szekrényben tároltam amit kulcsra zártam. Bár volt hogy egyszer bátyám megtalálta a naplómat és beleolvasott szerencsére nem tudott meg olyat amit nagyon de nagyon nem kellett volna, de volt belőle baj rendesen, de az a titok már a sírba megy mert ugyanis volt 1-2 oldal amit kitéptem és elégettem a kazánba hogy még véletlenül se tudja meg valaki más.
2012. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Kedves első válaszoló: Azért sok olyan dolog van, amit az ember nem szeretne senkivel (főleg nem a szüleivel) megosztani, de valamilyen módon ki kell, hogy öntse a lelkét. Pl. én 15 éves koromban nem tudtam senkivel megbeszélni, hogy van egy "pasim" és, hogy már nem vagyok szűz és hogy mennyire szeretem a szexet és mennyire oda vagyok az illetőért. Valamilyen formában viszon meg kellett hogy fogalmazzam az érzéseimet, mert nem bírtam magamban tartani. Azt viszont semmiképpen nem akartam, hogy bárki is megtudja, azt pedig főleg nem, hogy az anyukám tudomást szerezzen ezekről a dolgokról. Így hát naplót ítam, amit kulcsrazárva rejtegettem. Bár már 25 vagyok, még most sem szeretném, ha a szüleim tudomást szereznének a tinédzser kori dolgaimról, vágyaimról, titkaimról. Ennyi a lényeg.
2012. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát én eldugtam a vágyaimat sorrendben leíró füzetemet,amiben szerepelt a fiú neve,és anyu állandóan róla kérdez,szóval szerintem megtalálta,és beleolvasott,és nagyon rosszul esik...úgyhogy kitéptem mindent és kidobtam
2012. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
nem vagyok annyira ostoba, hogy leírjak ilyeneket.
2012. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szia! Én kitaláltam magamnak egy titkosírást, és azt használtam. Most már szerencsére itt a számítógép és a jelszó. De nem hiszem, hogy a vágyaid miatt kéne szégyenkezned, szégyellje az magát, aki megtudja és tovább adja másoknak, vagy felhasználja ellened!
2012. jan. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

hát nekem ez a szituáció nehezen léphetne fel, mivel egy blogon osztom meg a témákat(természetesen nem valódi néven), ha valami családtag kezébe kerülne (az egér :D),akkor érezném magam furcsán, de nem hiszem, hogy egy szót is értenének belőle :D össz-vissz 6 olvasója van a blognak, szóval... :D közeli barátokmeg ismerik... :) csak oldaltagság kell a követéséhez :D

nem lenne gáz egyébként.

más titkom nincs a barátok előtt. a család meg mindegy, ők sosem fogják megtudni, ki vagyok :)

2012. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavarna.

Mondjuk nekem nincs ilyen teremtő füzetem, meg dobozom, csak naplóm, de a napló azért van, hogy SENKI ne olvasson bele, se a párunk, se anyánk, se apánk, se senki, mert a legszemélyesebb dolgainkat írjuk bele.

Hatalmas bunkóság elolvasni más naplóját, és személyes dolgait.

Én a szekrényben megtaláltam testvérem naplóját, nem tudtam, hogy az, de amikor kinyílt, akkor láttam, és rögtön visszatettem olvasás nélkül!

Ez a normális dolog, hogy tiszteletben tartjuk a másik intim szféráját.

2012. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!