Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottam olyat, hogy mindenki...

Hallottam olyat, hogy mindenki jelen volt az előző életemben, csak más beosztásban. Honnan lehet megtudni egy bizonyos személyről hogy ki volt előző életemben?

Figyelt kérdés
olyan személyről van szó,akihez kötődöm,nem rokon,nem család,de mégis .tudom hogy nem mindenki hisz ebbe,de aki igen,az kérem írjon.
2012. jan. 20. 18:47
 1/7 anonim válasza:
és más testben
2012. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(tetszik, amit hallottál.. alig várom, hogy az idióta főnököm a beosztottam legyen!ááááá)
2012. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pontosan nem lehet csak úgy megtudni, hogy ki volt, de egy kis logikával rájöhetsz milyen kapcsolatban álltatok, ha mélyen elemzed a kettőtök viszonyát.
2012. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha hipnozisban visszamesz elözö eletedbe. Vagy mas uton annyira közel kerülsz a tudatalattidhoz. (En pl. többször almodtam ilyesmiket, leginkabb miutan regota kerestem szinte ejjel-nappal a valaszt a kapcsolatunkra. Hozzatennem, hogy sokat meditalok.)
2012. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Antimod ***** válasza:

Szerintem csak saját magadról tudatsz meg dolgokat, talán regressziós (és születésed utáni életekbe visszavivő) hipnózis segíthet.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Óvatosan kell ezzel a témával bánni, mert becsapós is lehet. Előző életekről a mai testben lévő agysejtek nem rendelkeznek teljes információval. Viszont a születésed után tanultakat raktározza. Így eshet meg az, hogy számtalan ember "tudja meg" magáról, hogy Sissi, Mátyás király, stb volt előző életében. Ezek féltudásokra épülő, innen onnan összeolvasott, mégis egészként kezelt információk. Egy emberhez a kötődés leginkább a fel nem ismert vágyakra, félelmekre épül.

Valójában létezik a reinkarnáció, de közel nem arról szól a karma, amit mostanában belemagyaráznak.

2012. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csutak_Balazs ***** válasza:

És honnan is lehet tudni, hogy létezik a reinkarnáció ?

Ki emlékszik, hogy elmesélje? És hátha csak hazudik az illető és nem is emlékszik az előző életére?


Ezelőtti életem minimum 45 éve volt.

A Föld akkori lakossága kisebb => A mostani környezetemben aki ennél fiatalabb az egy mostanra kihalt de akkor még élő állat is lehetett. Pl.egy dodó

Vagy a bárány amelyiket húsvétra bezabáltam.

De lehetett a spenót is, vagy a hagyma amit megettem a szalonna mellé. Lehetett a mangalica és őt ettem a hagyma mellé. Ezért nem feszélyez a főnököm: Tudom, hogy estleg még máskor is zabálhatom.


Sokan azt állítják, hogy a lélek hallhatatlan.

Mások azt állítják, hogy az anyag ami körforgásban van.


Régi vita... Éz anyag körforgása senkit nem érdekel, de a lelkünket biztonságban szeretnénk tudni...

2012. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!