Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol találok normális önfejlesz...

Hol találok normális önfejlesztő, vagy ehhez hasonló honlapot illetve tanfolyamot? Szeretném fejleszteni, jobban megismerni magam.

Figyelt kérdés

2012. jan. 10. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ezt sosem fogja neked honlap megmondani. Agyalj, próbáld ki magad más szituációkban.

Sajna nem olyan egyszerű, hogy elolvasol egy varázsoldalt és 36%-al jobban ismered önmagad.

2012. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez már sokadik kérdésem itt és lassan rá kell, hogy jöjjek, felesleges túráztatnom magam, mert segítség és használható válasz helyett mindig valami hasonlót kapok. Tudom, hogy egy honlaptól, vagy egy könyvtől nem változik meg egycsapásra minden, de legalább elgondolkozok a leírtakon, talán még hasznát is veszem, közben fejlesztem a szókincsem. Veszem a fáradtságot, hogy utána nézzek annak, ami érdekelne.
2012. jan. 10. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az agykontroll tanfolyam, az egy alap. Igy közelebb juthatsz a sajat legbelsödhöz, es a modszerek is a segitsegedre lehetnek, hogy hogyan tovabb.

Ezek utan az a jo, amiröl erzed, hogy jo... :)

NLP, Darnel treningröl is jokat hallottam (de ezeket nem ismerem). Celkijelöles is fontos, es a celok fele haladas (en Brian Tracy-t hallgattam). Lelki dolgokban nekem az ujkorklub.hu segitett sokat. Tetszik az inspiralo-üzenet.blogspot.hu is:

[link]

Ha erdekel, nezz körül az esettanulmanyok.hu-n, ott gyakran van szo ilyesmikröl, az agykontrollosok honlapja ez.

Szerintem föleg az visz elöbbre, ha figyeled a vilagot, az embereket es (itelkezes helyett) kerdeseket teszel fel a megoldasra, a miertre, magadra vonatkoztatva. Es egyszer csak rajössz magadtol ezekre, eleinte hosszabb idö utan (ha kitartoan gondolkodsz tovabbra is), majd elöbb. Pl. miert törtenik ez velem, mi a megoldas, mi a legjobb, amit tehetek...stb.

2012. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nekem a meditáció segített nagyon sokat abban hogy megismerjem önmagam több szinten is. Javaslom neked is a csendes elmélyülést amikor igazán csak magaddal vagy és ezt az időt arra szánhatod hogy hogy rendbe tedd a gondolataidat felfedezd őket és megtudd mi az életed lényeg. megismerheted a hiányosságaidat is amiken javíthatsz vagy a túlzott tulajdonságaid amiket kordában kell tartanod vagy csak visszafognod kissé.

2012. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!