Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Írtok veletek megtörtént...

Írtok veletek megtörtént szellem történetet, lehet másmilyen, a lényeg hogy természetfeletti legyen!?

Figyelt kérdés
van egy új weboldalam és szeretném oda feltenni a történeteiteket, de csak ha ti engeditek, nagyon megköszönném :)

2012. jan. 23. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
a google legyen veled
2012. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nem lopok!!

mások által átélt történetek kellenének+ érdekelnek is nagyon!

2012. jan. 23. 18:40
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
itt csak ugyan azokat találod, max egy kis módosítással. az átlagéletkor itt kb 14 lehet
2012. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
2012. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
képzeld amit megadtál ott szerepel az én oldalam is tahó -.-" segítség kellene
2012. jan. 23. 19:12
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem van három. Majd küldöm inkább privátban.
2012. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm szépen :) már várom :) :)
2012. jan. 24. 16:18
 8/18 A kérdező kommentje:
jöhetnek még történetek!!! :))
2012. febr. 14. 16:41
 9/18 A kérdező kommentje:
még nem jött történet :( ARRA SZERETNÉK MINDENKIT FIGYELMEZETETNI HOGY A NEVEKET NEM TESZEM KI AZ OLDALAMRA. CSAKIS NÉV NÉLKÜL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 15. 16:51
 10/18 anonim válasza:
Én azért, írok egyet ami velem történt meg, és nem vicc na a történet: Ez most volt 2 napja kb.: 1:37 lehetett mikor aludtam, felkeltem és furcsa módon hangokat hallottam, suttogást hallottam de viszont nem lehetett szomszéd mert aludtak. De viszont itt valami nagyon bűzlik mert az nem lehet természetes dolog hogy a Telefon magától leesik! És én az ilyesmire már pár napja felfigyeltem és ez van egyfolytában: kikapcsol magától a TV méghozzá úgy hogy láttam amikor kinyomodik a gomb + a monitorral is ez van játszottam egy játékon elkezd ki be kapcsolni,a távírányító mozog ,kopogást is hallok este kinyitom nincs ott senki és ettől nem tudok néha aludni és nem képzelem ezt be! Hogy a képek vagy papírok leesnek. És itt van a legmegmagyarázhatatlanabb dolog: Itthon nekünk van Német zászlónk is, és hirtelen feláll és lobog , mozog a zászlónak a lobogója!! Ez másnap este történt: kimentem inni egy pohár vizet és ahhogy jöttem vissza a nappaliból ott is van egy tükör és belenéztem láttam benn egy alakot És ez lehet hogy nagyon vicces de mintha azt láttam volna mint aki azt mutatja hogy Sieg Heil ! mármint amit a Hitler is szokott mutani! Tehát jelet adott az a bizonyos lény jelzett hogy itt van! Ez igaz történet!
2012. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!