Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett/volt ez?

Colorful_Candy kérdése:

Mi lehetett/volt ez?

Figyelt kérdés
Külföldön voltam. Éppen sétáltam haza, amikor megjelent előttem egy kisfiú. Olyan 7-9 éves lehetett, és azt kérdte, engedjem be a házamba. Nem volt vele semmi különös. Egyvalamit kivéve. Fekete volt a szeme! Azt válaszoltam neki: NEM. Erre ezt kiabálta: Nem mehetek be a házba, amíg be nem enged! Na erre hazaszaladtam, de mire még visszanéztem, ugyanonnan a helyről figyelt, ahol találkoztunk.
2011. dec. 12. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy fekete szemű ez a nevük.terjeng róluk jó pár dolog meg pletyka googléba beírod fekete szeműek kidob pár olyan infót.
2011. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy fekete szemű..bővebben itt..: [link]
2011. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy fekete szemű volt. Régebben velem is történt egyszer ilyen, egy kislány kopogtatott nálam, azt mondta, hogy be szeretne jönni és szeretne egy pohár vizet. Kicsit megijedtem tőle, de beengedtem adtam neki inni, ő nagyon örült, mert már nagyon szomjas volt és elmondta, hogy nem szokták beengedni az emberek, mert nagyon félnek tőle.
2011. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 zsákosfrodó:D válasza:
19:14 szerintem onnan szedte csak ez egy újságíróval történt csak ő a kocsiba nem engedte be.
2011. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ezt a történetet ismerem. annyi fantáziád nincs hogy saját történetet találj ki?
2011. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért sok fekete szemű van, mi ebben az olyan nagy szám?

Apukámnak is fekete a szeme, meg nővéremnek is.

Vagy legalább is nagyon sötét barna.

Nem beszélve a sok kínairól, ők is fekete szeműek.

2011. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó..A fekete szeműeknek az egész szemük fekete..nem látszik a szemfehérje...
2011. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 László22 ***** válasza:
Nah ez azért elég hülyeség volt elolvastam a cikket, nah ez amiben nem hiszek csak pár ember képzelgése, de egyet magyarázatok meg nekem miért nem engedheted be? Mit csinálnak veled vagy honnan tudod hogy csinálni akarnak veled valamit? Semmit sem tudtok.
2011. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mert a vámpírok csak akkor léphetnek be a házba, ha bebocsájtást nyernek. erre és a fekete szemekre alapoznak ezek a történetek is. persze, a kopogás és a beinvitálás az ókori görögöktől ered, a fekete szem viszont a ma is futó sorozatok inspirálták
2011. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Komolyan ez olyan horror,én vigyáznék a helyedbe ha megint fekete szeművel találkozok.És előzőnek mondom tényleg ez olyan mint a vámpírság.Idézek egy cikkből:


Nem mehetünk be, amíg nem hív be bennünket. Reméljük, hogy megteszi, mert szomjasak vagyunk'


Vámpirság ? :O

2011. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!