Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek Istenben, Máriában?...

Hisztek Istenben, Máriában? Tényleg csak olyan válaszoljon már, aki normális és lehet vele ilyenekről beszélgetni!

Figyelt kérdés

Szóval, egyszer azt álmodtam hogy egy hang azt mondta: Ne félj!

És hasonlitott Jézusra!

Másodjára már nem álmodtam, csak fél álomba voltam és láttam a falon egy arcot, és akkor is azt mondta hogy ne félj!

Nagyon kisérteties volt, kicsit hátborzongató is! Alapjáraton eléggé aggódós ember vagyok! De nem vagyok pánikbeteg vagy ilyesmi!

Én hiszek benne, nem tudom volt-e valakinek hasonló álma vagy tapasztalata!?


2012. febr. 8. 18:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Én látomások nélkül is hiszek Istenben!
2012. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
3%
Istenben hiszek. Jézusban csak annyira, hogy élt, meghalt. Máriában csak annyira, hogy volt, de nem hiszek a szüzességében és egyebekben.
2012. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2012. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 10inchhero ***** válasza:
26%
Istenben egyáltalán nem hiszek és soha nem is hittem... Ellenben paranormális jelenségekben már volt is részem, szóval a 2. simán jó, az álom meg csak álom.
2012. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
Én hiszek Istenben, és abban is biztos vagyok, hogy azért álmodtad ezeket az álmokat, mert Isten és Jézus üzent Neked, hogy a jó útra térj.
2012. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Neménvagyokaz ***** válasza:
77%
Én nem hiszek Istenben, Jézusban meg a többiben. Amúgy azt írtad, hogy hallottál egy hangot ami azt mondta "Ne félj!" s hasonlított Jézuséra. Honnan tudod milyen hangja volt Jézusnak?
2012. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
A hit egyszemélyes dolog. Mért érdekel,hogy a másik miben hisz. Le akarod másolni? S ha ő egy hülyeségben hisz akkor te is hülyeségben akarsz hinni, Isten trónja előtt nem hivatkozhatsza haverodra,mert a Hatalmast te magad érdkli majd. Avak ne kérdezzen vakot,merre kell menni,mert könnyen mély gödörbe esnek. Isten nem hagyta termtményeit magára soha. Minden korban küldött nekik tanitókat ,prófétákat,mert a hit hallásból van,és olvasásból,mert a próféták tanításait leírták,épp azért,hogy hozzáférhető legyen. Hamis próféták is vannak. Hamis tanitók. Itt a GYK-n is Te döntöd el,kire hallgatszIsmétlem: Isten nem azt kérdi majd töled,mit tett életével a haverod,Csak ezt,te kinek hittél. mert ugye van egy Jézus Krisztus is.
2012. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 millaa1 ***** válasza:
100%

Szia! Az előttem szólóktól eltérve, Én tényleg hiszek Istenbe! 2006-ban tértem meg vagyis születtem újjá.:-) Nem tudom hogy gondoltál -e valaha arra hogy felkeres egy gyülekezetet de szívből ajálom.És kezd el olovasni a bibliát.ott is az újjszövetséget. Ajálom szivböl ezeket az oldalakat,de ha gondolod privibe beszélhetünk ha tényleg komolyan érdekel.



[link]

2012. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
Én hittem Istenben, egészen 2 héttel ezelőttig. Ugyanis 2 hete meghalt a nagymamám. 60 éves volt, tehát még élhetett volna. Az egész teste elrákosodott. Mindene, a tüdeje, a mája, a veséje, a csontja, stb. Embert nem láttam még így szenvedni. Nem érdemelt ilyen halált, ilyet még a legnagyobb ellenségemnek sem kívánok. És a hozzátartozóknak is szörnyű. Látni elsorvadni egy olyan embert, akit mindennél jobban szeretsz. Én akkor rájöttem, ha van Isten, az nem hagyja az ártatlan embereket ilyen kegyetlen módon szenvedni. Ami ma megy a világban, az borzalmas. Nem tagadom meg Isten létezését, de biztos vagyok benne, hogy nem olyan, mint amilyennek az emberek képzelik. Nem feltétlen csak jó. Az én szememben meg pláne. Ezért a mama temetésén pap se volt. Egy ismerős mondott gyönyörű búcsúbeszédet, és egy szó sem esett Istenről.
2012. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

Én meg azt álmodtam,hogy nagy jedi lovag vagyok és kaszaboltam a droidokat. Még se léteznek jedik. Vagy mégis?O.o


Álmodba bármi megtörténhet amit megtapasztaltál Jézus is ilyen hiszed,hogy létezik és benned van a szerető gondoskodó személyisége. És ezért jelent meg így.


Én magam ne hiszek istenbe, legalább is a biblia istenbe. Lehet valami nagy intelligencia megalkotta az univerzumot de a többi baromság

2012. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!