Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez normális, vagy keressek...

Ez normális, vagy keressek egy jó neurológust?

Figyelt kérdés

Elalvás előtt, félálomban, mikor már elnehezül a testem, és kezdenek álomképek megjelenni a szemeim előtt, a gondolataim már csapongóvá válnak, de még a legkisebb hangra is teljes éberré válok; ilyentájt hangokat szoktam hallani. Általában az ajtócsengőt, vagy egy ismerős szólító hangját.

Ez alapvetően az kezdődő álom része, vagy esetleg valami idegrendszeri problémára utalhat?

Másnál is jelentkeznek hasonló hangok?


2012. febr. 4. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Elárulom neked mindenkinél! Az elalvás előtti fázist hívják úgy ,hogy Théta állapot keress rá a kulcsszóra és nyugodj meg szépen!
2012. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem elalvás előtt sokszor szokott az lenni, hogy hallom az ismerőseim hangját,mindenfélét mondanak. Szerintem ez normális, ilyen "visszajátszás". Remélem:D
2012. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem is normalis agytevekenyseg, felig alvo allapot, mondhatni kezdödö alomszerü agytevekenyseg. (Az almok nagy reszere nem emlekszünk.)
2012. febr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak koncertek után egyszerűen a hangos szavak régebben bennem maradtak és volt mikor nem tudtam hogy tényleg szólt-e vki :) de lényegében nincs ezzel gond nem kell vele törődni mert amire figyelsz az a világod . .)
2012. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hipnagóg hallucináció a neve, szerintem csak angolul tudsz róla információt találni. Elalvás előtt jelentkezik, minden embernél, teljesen normális dolog. De pl.: én olyankor már sosem szoktam annyira éber lenni, hogy emlékezzek is rá.
2012. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amúgy nem szokott zavarni, de volt már, hogy kimentem miatta ajtót nyitni :)

Még egy érdekesség: este nagyon ritkán szokott jelentkezni, többnyire inkább akkor, ha nappal próbáltam elaludni (és mivel éjszaki műszakban is dolgoztam, így elég gyakran jelentkezett)

2012. febr. 5. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!