Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért gondolja mindenki, hogy...

Miért gondolja mindenki, hogy a Reptoidok építették a Nagy piramist, pedig az Oroszlánfélék voltak?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt írják neves külföldi UFO-kutató siteok, hogy az Annunakik azaz a Reptoidok építették a Gízai nagy piramist ? Pedig ha jobban meggondoljuk az Oroszlán faj építette.


Ma nem tudnánk így megépíteni, ilyen szabályosan lehetetlen még a mai technikával is, így nyílván idegenek építették, akik az orion övből jöttek, de mint tudjuk az Istenek azaz az Annunakik a Nibirú lakói, így nem ők voltak.


[link]


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=4TAvZZ8pIIw


[link]


[link]


[link]


mondjuk, engem zavar, hogy már minden neves külföldi UFO-S oldalon, minden főldi építményt a Reptoidoknak tulajdonítanak, pedig járt itt más is. Itt a másik elmélet. [link]


[link]


Szerinted melyik az igaz ? Hogyan vélekedsz ? Mit hallottál ? Minden itteni guru véleménye érdekelne. Árpád,Zoltán,Kvantumfizikus,Fisz,44. Meg még aki van.


2012. febr. 9. 19:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
73%
A Nagy Piramist én építettem, de mindegy... :(
2012. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyenek engem is érdekelnének.Én még csak a csillagkapunál vagyok leragadva.Az is elég elgondolkodtató.
2012. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Ez már rohadt unalmas. Egyébként nem tudom miért érdekel a saját véleményed erről :D
2012. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 kandelaber ***** válasza:
92%
TYŰ! Mélyről párolog a bögre.
2012. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok, intelligens hangnemben és trollok kíméljenek
2012. febr. 9. 22:18
 6/40 anonim ***** válasza:
Csak megjegyezném, hogy a piramisokat a mai technikával gond nélkül meg tudnánk építeni legalább olyan pontosan mint az egyiptomiak, csak egy pár mezei teodolit kell hozzá. Egy panelház építéséhez nagyobb pontosság kell, mint amit bármelyik piramisnal sikerült produkálni.
2012. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
A piramisoknak semmi köze a földönkívüliekhez, bármennyire szeretnék ezt elhitetni egyes körökben, földönkívüliek nem cirkálnak a világegyetem ezen szakaszán (attól még létezhetnek), az Annunakik pedig mezopotámiai sors-istenek voltak, nem a Nibiru lakói (melyről szintén nem tudjuk egyáltalán létezik-e). Röviden ennyi a válasz a kérdésre.
2012. febr. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Mielőtt bárkinek megfordulna a fejében hogy a Nagy piramist ma is meg tudnánk építeni az nagyot téved !


Lehetetlen megépíteni úgy ahogyan az ott áll. A többi piramist az ihlette meg és az emberek építették, de nem a Gizai nagy piramist, bár vannak ilyen piramisok a marson is.


Tudós építészek megvizsgálták és rájöttek, hogy ma ilyen pontosan megépíteni lehetetlenség. Egyszerűen nem tudjuk, hogyan csinálták. Jóval az egyiptomiak előtt ott volt már és az Orionról érkezők műve volt, akik oroszlán fajúak voltak, amint az a sfinx eredeti feje is volt.


Ha megnézel egy házat vagy akármilyen építményt, láthatod hogy nem teljesen egyenes, nem teljesen síma oldalt, ez minden építménnyel így van, picit pontatlan, ellenben a nagy piramis teljesen sima. Ma ezt bármely technikával sem tudnánk reprodukálni-.


[link]

2012. febr. 10. 00:50
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Na először is: a nagy piramis egy baszomnagy kőtömeg, míg a mai épületek viszonylag vékony falakból és oszlopokból, gerendákból, lemezekből stb. állnak. Ezek a vékony elemek könnyen lehajolhatnak vagy kihajolhatnak, kifordulhatnak, a mi falaink ezért nem tökéletesen simák.


"ellenben a nagy piramis teljesen sima."

Láttad te már a nagy piramist? Én ugyanis benne is voltam, és nem simább, mint bármelyik faragott kő itthon.

Kívülről meg végképp nem (eleve megjegyezném, hogy a burkolata hiányzik, tehát a teljesen sima állítás elviekben is lehetetlen). Az a piramis, amelyiknek a burkolatából még meg is maradt egy kicsi a tetején, az pedig nem a nagy piramis (a nagy piramis ugyanis Hufu fáraóé), hanem Hafré piramisa.

Egy kép a nagy piramisról: [link]

Hát nekem nem tűnik tökéletesen simának.

2012. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

erre ez az egyetlen értelmes válasz,


[link]


ne szard le mások véleményét csak azért mert nem tetszik

egyébként totális baromság az egész

2012. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!