Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért gondolja mindenki, hogy...

Miért gondolja mindenki, hogy a Reptoidok építették a Nagy piramist, pedig az Oroszlánfélék voltak?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt írják neves külföldi UFO-kutató siteok, hogy az Annunakik azaz a Reptoidok építették a Gízai nagy piramist ? Pedig ha jobban meggondoljuk az Oroszlán faj építette.


Ma nem tudnánk így megépíteni, ilyen szabályosan lehetetlen még a mai technikával is, így nyílván idegenek építették, akik az orion övből jöttek, de mint tudjuk az Istenek azaz az Annunakik a Nibirú lakói, így nem ők voltak.


[link]


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=4TAvZZ8pIIw


[link]


[link]


[link]


mondjuk, engem zavar, hogy már minden neves külföldi UFO-S oldalon, minden főldi építményt a Reptoidoknak tulajdonítanak, pedig járt itt más is. Itt a másik elmélet. [link]


[link]


Szerinted melyik az igaz ? Hogyan vélekedsz ? Mit hallottál ? Minden itteni guru véleménye érdekelne. Árpád,Zoltán,Kvantumfizikus,Fisz,44. Meg még aki van.


2012. febr. 9. 19:36
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Nézzétek, régebb valóban nem tudták, hogy hogyan épülhettek a piramisok, de régészeknek hosszú és kitartó munkával sikerült rekonstruálni az eljárás nagy részét (lásd Kristian Kristiansen: Europe before History). Egyszóval: a piramisokban nincs semmi földönkívüli, sem természetfeletti.
2012. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Persze ismert előttem is , hogy kb évente kiszoktak kutatók dolgozni, még újabb elméleteket arra hogyan csinálhatták a piramist. Volt már olyan hogy vízzel tőltötték fel belűlről és bárkával úsztatták a köveket, volt olyan is, hogy felűlről építették lefelé, na ez reálisabbnak tűnik. Azonban ezekkel olyan pontosságot nem lehet elérni, mint amilyen az valójában !


Az ŰR 90/1 folyóírat MTA-s csillagászok írásaival megjelent művét, ami a planetáriumban lehetett kapni, tartalmazta, azt a TUDÁMÁNYOS BIZONYÍTÁST melyben benne van az, hogy - a marsi arc az mesterséges eredetű. - a marson több piramis található, amely hasonlatos nagyságában a nagy piramishoz. -több város nyomai található a marson, amikor még volt élet rajta, de már eltűntek az élet nyomai. Aztán évekkel később amikor már rengeteg embert foglalkoztatott a téma, a NAS egyszerűen pofátlanúl azt hazudta, hogy természet munkája és rendelt egy csomó hamis felvételt és kutatómunkát.


Miért kell megmagyaráznom mindent nekem ? Ólvass itt utána a neten ! A Sfinxet azok építették, akik a nagy piramit, ami jóval a többi egyiptomi piramis előtt már LEGALÁBB ÉVEZREDEKKEL OTT VOLT ! A Sfinx arca eredetileg egy oroszlán arc volt, ezt is tudósok mondják. És a helybeliek szerint az ORION csillagképből érkezők építették és ezt formálja a többi piramis is, az övet.


Itt jön a sejtés, hogy nem az Annunakik voltak, mert azok a Siriusról jöttek, ennek ellenére minden nívós külföldi site az Annunakiknak tulajdonítja a piramist.

2012. febr. 11. 16:12
 23/40 anonim ***** válasza:
...jó akkor az annómukik voltak meg a görényemberek, levágták a csillámfaszlámák csillogó falloszát a kövek fölé helyezték mire azok lebegni kezdtek, igy már gyerekjáték volt összerakni a piramist, és ime eljött a hülyék paradicsoma....
2012. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Nézd, azt én is belátom, hogy nem tudom, hogy a korabeli eszközökkel hogyan építeték a piramist (a vízfeltöltés egyértelműen hülyeség). Hallottam olyat is, hogy baszomnagy rézsűt építettek és azzal, de lássuk be, akkora rézsűt képtelenség csinálni (valahol biztos talajtörés keletkezett volna).

Nekem az a gondom, hogy a pontosságot baszkurálod. Ugyanis a piramis egyáltalán nem olyan pontos mint képzeled. Egyáltalán nem sima, és a kövek még csak nem is egyforma méretűek. Az építés egyetlen megoldatlan problémája a kövek magasba juttatása.

A másik gondom, amikor azt állítod, hogy ma ez megoldhatatlan lenne. Amiben annyiból igazad van, hogy pénzügyileg kivitelezhetetlen. Technikailag viszont elég egyszerűen megoldható. Csak abba gondolj bele, hogy ma egy geodéta tized, sőt századmilliméter pontosan is képes lehet mérni.


"Aztán évekkel később amikor már rengeteg embert foglalkoztatott a téma, a NAS egyszerűen pofátlanúl azt hazudta, hogy természet munkája és rendelt egy csomó hamis felvételt és kutatómunkát."

Ha kimegyek az erdőbe is egy csomó dologban lehet arcot látni. De a földön is vannak természetes eredetű, mesterségesnek tűnő képződmények. Én nem vetem el azt, hogy talán a marson lehetett valamikor élet, esetleg egy civilizáció is. Jelenlegi tudásunkkal azonban ezt biztosan állítani nem lehet. Te túl magabiztos vagy. Nem látod be, hogy jelenlegi technikai fejlettségünk mellett még egyenlőre mind a te, mind a NASA megoldása lehetséges. A NASA-nak meg nyilatkoznia kellett az ügyben, és alkalmaztak egy a tudományban alkalmazott gondolatmenetet: egy kérdésre általában az a legvalószínűbb helyes válasz, amelyik a lehető legkevesebb új kérdést veti fel. Ez statisztikailag így van. Majd ha találnak az ellenkezőjére megdönthetetlen bizonyítékot, rögtön máshogy fognak nyilatkozni. De ha most bejelentenék, hogy igen, egy civilizáció volt a marson, akkor óriási mennyiségű kutatást kellene végezni a témában(sok pénz), és a végén még mindig kiderülhet, hogy mégis csak vaklárma volt az egész. Ezért egyszerűbb nem foglalkozni vele.


"A Sfinxet azok építették, akik a nagy piramit, ami jóval a többi egyiptomi piramis előtt már LEGALÁBB ÉVEZREDEKKEL OTT VOLT ! "

1. tanulj meg helyesen írni.

2. Igazad van, a szfinx évezredekkel korábban ott volt. Ez logikus is, hiszen az a homokkő tömb amiből kifaragták valószínűleg több ezer éves, ergo ott kellet lennie. Csak akkor még nem hívták szfinxnek, hiszen nem volt kifaragva.


"A Sfinx arca eredetileg egy oroszlán arc volt, ezt is tudósok mondják."

Én meg azt hallottam, hogy hufu fáraó, vagy kephrén fáraó arca volt ott eredetileg is, ezt is tudósok mondják. Gondolom a te tudósaid a nemeszt gondolják sörénynek. Pedig az a nemesz, ami persze tényleg a sörény miatti hasonlóság miatt lehet szimbólum, de attól még nem oroszlánfej van ott, hanem fáraófej nemeszben.


"És a helybeliek szerint az ORION csillagképből érkezők építették és ezt formálja a többi piramis is, az övet. "

Vagy csak az egyiptomiak híresen jó csillagászok voltak. Vagy esetleg véletlen egybeesés. Mindkettő helyes elgondolás lehet. Ez megint csak olyan, amit nem tudhatunk biztosan.



"Itt jön a sejtés, hogy nem az Annunakik voltak, mert azok a Siriusról jöttek, ennek ellenére minden nívós külföldi site az Annunakiknak tulajdonítja a piramist."

Mese habbal. Ezt a kis sztorit a kisujjadból szoptad, vagy miből gondolod, hogy igaz?

2012. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Méghogy:


Rosszul tudod, sajnálom. Ugyanis ha jól tudom, akkor a piramis építtetője a rézfaszú bagoly volt, és Budapestről vitt a helyszínre derékszögű néniket gürcölni a piramison. (Állítólag a rézfaszú bagoly a piramissal akart imponálni a vashüvelyű pingvinnek, de én ezt már nem hiszem el).

2012. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

# 25/25 ha nem értesz hozzá, akkor nem kell hozzászólni ! Én sem írom tele pl a sport rovatot, mert lövésem sincsen hozzá, mint neked a tudományhoz. Ilyen egyszerű barátom :)


Oroszlánnak.


Egyrészt pontos igen. Másrészt kivitelezhetetlen már a mai eszközökkel is, sőt még pontosabb mint gondolnánk, sok van erről is neten, hogy ha ezt elosztod azzal a pí-t kapod stb, most nem linkelek ha megengeded. Lényeg, hogy nem a "piramisokat" nem lehetne megépíteni ma, hanem azt az egyet.


A Nasa megállapította káosz elméleten alapuló matematikai eljárással, hogy mesterséges eredetű, de ugyanilyen nagy piramisok hevernek arra is, vagy ilyen szabályosan a szél képes oda hordani őket ? Ugye nem mondasz hülyeségeket ?


"Én meg azt hallottam, "

Rossz helyen tapogatózól barátom, már sokadszórra.


"Vagy csak az egyiptomiak híresen jó csillagászok voltak"

Ok, de ott olyan piramis ami már ott volt, ás az elrendezések az Oriont formálják, akkor gyanítható hogy nem véletlenül.


"Mese habbal. Ezt a kis sztorit a kisujjadból szoptad, vagy miből gondolod, hogy igaz?"


Nagyon tévedsz ! Iszonyatosan sok irodalom van, ha felmész netre. Minden nívós USA UFO siteon megtalálod, ha nem haragszól nem linkelek ide, ha tudsz angolúl megtalálod, ha nem akkor rúgyis mindegy, de felkészületlenül, tudatlanúl, felesleges ide jönni vitázni.

2012. febr. 11. 22:41
 27/40 anonim ***** válasza:

"Egyrészt pontos igen. Másrészt kivitelezhetetlen már a mai eszközökkel is, sőt még pontosabb mint gondolnánk, sok van erről is neten, hogy ha ezt elosztod azzal a pí-t kapod stb, most nem linkelek ha megengeded."


Két kérdésre válaszolj: te láttad már élőben a gízai nagy piramist? Másik kérdés: tudod mi az a teodolit? Vagy a mérőállomás? Tudod mit mérnek vele, milyen pontosan?


Amúgy az, ha a pí kijön, az nem egy csoda, ez geometriában elég gyakran megesik bármiféle tervezés nélkül. Ezért olyan érdekes szám a pí. A természetben van pár szám, ami anélkül kijön, hogy bármit bárki tervezett volna. Ilyen a fí=1,618 vagy ugyanilyen az Euler-féle szám (e=2,718).

2012. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Na, ha annyira biztos vagy a dolgodban, akkor maradj meg a hitedben, hogy a földönkívüliek voltak, amelyeket még külön fajokba (!) is be lehet sorolni. Szegény Annunakik becsületét viszont megvédem, semmi közük nem volt egy égitesthez sem a Földön kívül, azt garantálom. Tudniillik: mezopotámiai istenek voltak, a sors istenei, "ők szereztek törvényt, jogot, szokást" az embereknek, és mielőtt rávágnád, hogy "igen me az istenek mitosza is a földönkívüliekben győkerező hitből ered", mondj egy bizonyítékot rá, ha meg nem tudsz akkor legalább ne kezeld tényként ezt az egész UFO marhaságot.
2012. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
megengedem hogy a rézfaszú bagoly volt,viszont győzködni ezt a marhát 0%-ban hasznos ...szerintem hanyagoljuk ezt a kérdést
2012. febr. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Magyar Oroszlán, azért mert egyszer szerencséd volt hogy ot voltál, még nem jelenti azt hogy mindenkinél jobban tudsz róla véleményt mondani. Nálad komolyabb szakértők serege meg is vizsgálta.


# 28/29 Ha szted nem léteznek idegenek, minek jársz ide és minek trollkodsz itt ? Mint mondottam volt én sem rondítom össze más rovatok beszélgetéseit. Legalább kúltúra szorúlt volna belétek, ha már tudás nem.


Méghogy, Sztem felesleges itt alattomoskodnod !

2012. febr. 12. 03:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!