Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért gondolja mindenki, hogy...

Miért gondolja mindenki, hogy a Reptoidok építették a Nagy piramist, pedig az Oroszlánfélék voltak?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt írják neves külföldi UFO-kutató siteok, hogy az Annunakik azaz a Reptoidok építették a Gízai nagy piramist ? Pedig ha jobban meggondoljuk az Oroszlán faj építette.


Ma nem tudnánk így megépíteni, ilyen szabályosan lehetetlen még a mai technikával is, így nyílván idegenek építették, akik az orion övből jöttek, de mint tudjuk az Istenek azaz az Annunakik a Nibirú lakói, így nem ők voltak.


[link]


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=4TAvZZ8pIIw


[link]


[link]


[link]


mondjuk, engem zavar, hogy már minden neves külföldi UFO-S oldalon, minden főldi építményt a Reptoidoknak tulajdonítanak, pedig járt itt más is. Itt a másik elmélet. [link]


[link]


Szerinted melyik az igaz ? Hogyan vélekedsz ? Mit hallottál ? Minden itteni guru véleménye érdekelne. Árpád,Zoltán,Kvantumfizikus,Fisz,44. Meg még aki van.


2012. febr. 9. 19:36
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy hozzánemértők miért trollkodnak ide ! Építészmérnök vagy ? Egy csapat tudós megvizsgálta a nagy piramist és megállapították, hogy nem lehet megépíteni úgy ahogyan az ott áll. Teljesen síma azon a külső részen ami megmaradt, a falai egymáshoz képest annyira tökéletesen szabályosak hogy lehetetlen megalkotni a mai eszközökkel, technikával. Azt a részt nézd ami szabadon van, de gondolom nem végéeztél reprodukálható pontos mérést és az oldalát sem láttad minden irányból. de ha voltál, benne tudnod kell, hogy nem egy két csip csup panelháznyi méretű.


Felesleges meddő vita helyett, fogadjuk el a szakma beli tudósok véleményét és koncentráljuk az építők kilétére, mert az nagyon érdekelne és a célja is.

2012. febr. 10. 16:46
 12/40 anonim ***** válasza:
Bevallom, nem vagyok építészmérnök. Viszont azt is leszögezném, hogy az építészmérnökök nem értenek hozzá. Ugyanis az építészmérnökök sokkal inkább művészek, és kevésbé mérnökök. Tudod, a rajzlap mindent elbír, mi úgy mondjuk. Ezt most egyébként pont bebuktad, mert bár én nem vagyok építészmérnök, mégis jobban értek hozzá. Én ugyanis építőmérnök vagyok. (Gondolom eddig azt se tudtad, hogy ilyen is van). És hidd el szemrevételeztem, amikor ott jártam. Szóval szakmabeli vagyok, és értek hozzá.
2012. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
miért te hozzáértő lettél mert megnéztél három youtube videót_? erigy már ezek a magazinok, meg oldalak a hülyeségböl élnek , például a te hülyeségedböl
2012. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Nem. te hibáztál rá, mert tudósokból állt a vizsgálóbizottság és sok elit építőmérnök is volt köztük, nem pedig csak egy szkeptikus.


Láthatod, hogy hatalmas tömeg és még hatalmasabb területen, ilyen szabályosan nem tudnánk ma megcsinálni.


méghogy : azokat max te olvasod. Official Discovery videón láttam előszőr még 1998-ban és azóta a Discoveryn és NGC-IS.

2012. febr. 10. 21:38
 15/40 anonim ***** válasza:

Azt belátom, hogy a korabeli technikával nehezen kivitelezhető a nagy piramis (bár szerintem nem lehetetlen). Sőt tovább megyek, még a pontosság is úgy ahogy megoldható lenne. Igazából a kövek feljuttatása a fű probléma.

Ma viszont gond nélkül kivitelezhető minden. Egy pár mérőállomás, GPS adatszolgáltatás, néhány jó geodéta, jó időtervezés, és máris neki lehetne állni. Na persze ha lenne olyan, aki kifizeti. Lényeg a lényeg, hidd el, hogy megoldható.

Egyébként meg a "pontosság"-ra mutatott kedvenc trükk (az esetek 99%-ban ezzel élnek az ilyen filmekben): "Két kő közé még egy papírlapot meg egy bankkártyát sem lehet betolni". Naná, hogy nem. Ha bármit be tudnál tolni a kövek közé, az azt jelentené, hogy lebegnek a kövek...

2012. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Nem oldható meg ma sehogyan sem ! Az hogy a kövek egymáson vannak attól hogy még nem illeszkednek tökéletesen, nem jelenti azt hogy ledőlnének. Pl a tégla fal is megállna habarcs nélkül pedig hézagos, igaz nem tartana sokáig mert könnyű.


Az a bökkenő, hogy NEM KIVITELEZHETŐ MA SEM ! és tanítják hpgy az egyiptomiak építették, ez röhely, de akkor ki építette ? És miért?

2012. febr. 10. 23:42
 17/40 anonim ***** válasza:
De honnan tudod, hogy nem kivitelezhető ma? Simábbra tudod ma csiszolni a köveket, mint bármelyik követ ami bent van a piramisban. Utána már csak a helyszínre kell szállítani, és a helyére kell tenni őket. Mi benne a kivitelezhetetlen ma, mondd már meg nekem!
2012. febr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Ki építette, és miért? A válasz egyszerű. Az egyiptomiak, fáraót temetni. A piramis mellett meg is találták az építők városát, benne az építkezésen használt szerszamokkal.
2012. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
nem építhették, mert ma sem tudjuk megcsinálni, akkor ők sem tudták. Továbbá kicsit régebbi mint az egyiptomiak. És az oroszlánfejű szfinxet miért csinálták a más állatokat imádók ? Marson is ők építették azt a sok piramist ? Ne legyél már buta illetve tájékozatlan.
2012. febr. 10. 23:58
 20/40 anonim ***** válasza:

"nem építhették, mert ma sem tudjuk megcsinálni, akkor ők sem tudták."

Hányszor kell a füledbe rágni, hogy mi megtudnánk csinálni. Melyik része nem menne szerinted, erre válaszolj!


"Továbbá kicsit régebbi mint az egyiptomiak."

És ezt miből gondolod?


" És az oroszlánfejű szfinxet miért csinálták a más állatokat imádók ?" Ezt nem tudom értelmezni. A szfinx feje valamelyik fáraót ábrázolja, és egyszerű szimbolikája van: emberi fej: tudás, gondolkodás. oroszlán test: erő.

Még azt is megmondom neked, hogy a szfinx egy homokkő-dombból lett kifaragva.



"Marson is ők építették azt a sok piramist? Ne legyél már buta illetve tájékozatlan.""Na mutass nekem akárcsak egyetlen egy marsi piramist.

2012. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!