Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet az Eltitkolt Világ?

Létezhet az Eltitkolt Világ?

Figyelt kérdés
Egy neves magyazinban olvastam róla, és egészen feketete az érdekldésem! Szerinte a Föld fenekén, pontosaban a mágneses tér legelősebb mezejében olyanfajta események folynak amire nekünk embereknek nincs rálátásunk. Azt mondja, ott fojjnak(nincs elipsil on számítógépen) a nagy lávatömegek amikről mi nem tudunk, és azok akár csak egy csettintés és má elözönödik az egész földkerekség! A leírás szerint a legtöbb minden azon a hejjen rózsaszín és lávaszínű. Ezt az ottani lakosok találták ki hogy legyen rózsazsín,mert 5000 évvel fölötte járnak az emberi fejletésnek, émár azon kesérleteznek hogyan lehetne a lávák színét átfesteni. tervük szerint kék színű lávákat festetének, amejjek ma azt hitetné el veleletek,hogy víz-folyó vagy patakocska. Nem emberi lények ők természetesen. Sőt, mi több, a föld evolúciójában nem is szerepel az emberi faj!Mindössze senenmesterséges alanyok vagymuk, őket Tuxtremufonoknak hívják. Emberi alakot öltenek, de nem azok! Létesítettek egy illúzióvárat a fejünkbe minknek emberek fejébe. Ezt u kel elképzelni a legels ember amit megcsináltak annak a koponyájának dnsébe önmagától felszívódó anyagot fecskendeztek amely egy adott illúzió világot teremt az embernek, ez az anyag pedig végtelen sorozatig öröklődik az emberiségben. A Truxtremufonok a legfejletteb létformák a nagy gum óta, békében élnek egymással és mindennel, viszont érzelmileg ridegek. Bármelyik pillanatban elpusztíthatnak minket eddig is. Amint befejőzik a kísérlet az ember végenek, csak nem tudni ez mikor következik be. Az a gondolaatom hogy ha ők terveztek minket a nyelvünket is ismerhetik. Talán ha összefognánk, és kiállnánk elék és kérnénk valamibvel próbálnánk elérni hogy ne öljenek meg minket,akkor sikerülhet, hiszen ők ismerik a Nyelveken való beszélést! Majd ha eszem jut még valami leirom, de egyenlőre ennyi. Szeretnék válaszokat lécszíves és vegyétek komojjan elégé pánikolok miatta sztem nyilvánvalo miért. bár talán jobb ha beletörödök végülis azért kérek ITT MOST SEGÍTSÉGET

2012. febr. 11. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Igen, az 50es években sok példányban adták el ezzel a "kutatással" az Amazing magazint. A kutató pedig Richard Shaver volt.

Ne igyál annyit, ha nem bírod, mert különben a kisegerek előadják neked a hattyúk tava balettet!

2012. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot de nemszoktam inni a cukorbeteg miatt gyerekkoromban itam utolsó kortyot, de talán ez itt furcsa de egyikfajta se jött be. egy szó mint száz, nem szeretem és nem is ihatom! viszont az meg kell jegyez em hog lécszives a kérdésreválaszolj, nem véletlen irtam ki! shavert nem ismertem klönben sem, most amit olvastam róla, nos elgondolkodató. várok még válaszokat a kérdéshez hasonló ételmes válaszokat, türelemmel
2012. febr. 11. 22:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
bazzeg, nincs ellipszilonos j a számítógépeden XD, ezen behaltam.
2012. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az a bajj amugyiránt hogy a felszívódo anyag felszívodik és így lehetlen kiszedni és megfékezni az emberi illuzióképezésss szaporodásunkkal párhuzamosan. teáht eszközzel nem lehet megoldani, ellenszérumot kel keveredni ahoz viszont a ti segítségetre lesz szükség, tudjátok, vagy nagy magyar tudosok de ahhoz hinni is kellbenne! erre szeretném itt felhívni a figyelmet, ha nem cseledtek végünk és nem tudokaludni napok ota miatta, nem tudommit csinálhatnék mé ez egy utoló kapaszkodó vagytok TI
2012. febr. 11. 22:36
 5/17 A kérdező kommentje:
ha kell mindent megadok
2012. febr. 11. 22:39
 6/17 anonim ***** válasza:
A főld alatt élnek a Reptoidok
2012. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2012. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem ne törd magad ezen, inkább igyál mégegyet az egészségemre.
2012. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha igaz amit mondasz, akkor a rosszabbik ötletem jött be: a helyesírásodból ítélve, nagyon nehéz elhinni, hogy olvastad ezt a sztorit, vagy, hogy valaha is olvastál bármit is, vagy, hogy tudsz egyáltalán olvasni.

Csak arra próbáltam rámutatni, hogy a történet eléggé Shaver koppintásának tűnik!

2012. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem koppintás hidjétek el és csak azért írm így mert sietek és zavarnak körültettem a háztetőn van egy antenna. tudomhogy ez nem számit és nem természetfölti de olyan remeg a kezem hogy mindjár lekapom azt az antennét, megprobálok ezentúl normálisan írni ha hiszel nekem én ilyet sehol nem olvastam máshol csak ott amit mondam az elön
2012. febr. 11. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!