Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy egy ház...

Létezhet olyan, hogy egy ház és annak a kertje is gyászol?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyha meghal valaki, aki nagyon sokat gondozta a kertjét és az mindig meghálálta azzal, hogy tenyérméretű gyümölcsöket, zöldséget termett; aztán ha örökre eltávozik a gazdája, és egy másik ember műveli, aki nem fordít feléje ugyanannyi szeretet, akkor megmakacsolja magát, vagy jég teszi tönkre, árvíz... nem kamu kérdés, tényleg keresem rá a választ, mert családon belüli a kérdés, csak konkrétumot nem akartam írni.
2011. okt. 9. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Kísérletek igazolják, hogy a növények is éreznek, tehát szerintem elképzelhető.
2011. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik,de egyszerű kézzel fogható a magyarázat.


dédnagyimnak csodálatos kertje volt,rég nem dolgozott,htalmas kertben napi 10-12 órát eldolgozgatott,tudta mikor mivel mit kell,ápolta,gondozta a növényeket,mindenféle vegyszer nélkül.Nagyon sok termét hozott minden.

Meghalt sajnos.Nagyim vette át a kertet,vegyszer,kevesebb törödés,full más gondozás...sokminden kipusztult,kevesebbet termett.


nem a kert gyászolt,csupán nagyim kevesebb energiát fektetett bele,és nem is igazán értett hozzá...

2011. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
pontosan ez történt nálunk is, valami ilyesféle magyarázatot vártam, de az elsővel is egyetértek, hogy "éreznek" a növények...
2011. okt. 9. 10:17
 4/9 Tom Benko ***** válasza:

Évajuli: Igazold!

A második válaszolóval teljesen egyetértek.

2011. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 x) ***** válasza:
Hmm... erről most a Szellemekkel suttogó egyik része jutott eszembe :) de a növények szerintem is éreznek.
2011. okt. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

melyik része?

egyébként nálunk nagybátyám ilyen, mint a 2-nál

2011. okt. 9. 14:20
 7/9 anonim ***** válasza:

"Igazold, hogy a növények is éreznek"

Éreznek!

Én imádom a virágaimat, szeretettel vagyok feléjük, megsimogatom a leveleiket, de nem teszek velük semmi különöset, csak locsolom őket.

Gyönyörűek!

Nővérem nem szereti a virágokat, csak lakásdísznek vannak. Hiába gondozza őket úgy, mint én, kiszáradnak, rohadnak a virágai.

2011. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajna én nem tudom kísérletekkel igazolni, igazolták helyettem mások, vagy hiszünk ezekben a mérésekben, vagy nem.

Szeretem a növényeimet, beszélek hozzájuk, megsimogatom a levelüket, sokszor megpermetezem a levelüket, és mindenféle tápoldat nélkül csodálatosan szépek, gyorsan növekednek.Pár éve amikor elmentem nyaralni két hétre, más locsolta őket, és mikor hazajöttem mind kókadt volt, egy kis törődés után pár nap alatt rendbejöttek.

2011. okt. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
Ez nem a növények érzéseit igazolja. A tieidet. Aki szereti a növényeket, az jobban odafigyel rájuk, hamarabb észreveszi, ha probléma van velük, ergo jobban nőnek. A mérésekre legalább egy linket adhatna valamelyikőtök, mert így elég fajsúlytalan a rájuk hivatkozás.
2011. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!