Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha baglyot láttam a háznál az...

Ha baglyot láttam a háznál az jelentheti azt, hogy valaki meg fog halni?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik egy kicsit, de 2005ben is volt egy ilyen, hogy ide járt egy bagoly, és akkor a szembe szomszédom halt meg. 2010-ben is ugyanez volt, akkor pedig a nagyapám.
2012. febr. 13. 21:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%

Ha utánna nézel ,akkor ez a kis termetü bagoly. Babona szerint ez a halál bagoly.

1993 ban, anyukám mesélte , hogy egy ilyen bagoly huhogott az ablakunknál, és a testvérem keresztapja meghalt a hajnali orákban.

Bocsi a szkeptikusoknak, de ebben hiszek!

2012. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
hu hú ilyen baromságot
2012. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem, azt jelenti, hogy hamarosan megkapod a leveled a Roxfortból.
2012. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

És szerinted a hóbagoly TÉLEN hogyan vadászik?!

Te figyeltél egyáltalán biológia órán?? A baglyok ügyes vadászok, és hidd el télen is tudnak maguknak táplálékot szerezni. Az is lehet hogy valami rágcsáló van a házatok környékén. A babonában pedig ne higgy...

2012. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
ha hiszitek,ha nem,a bagoly huhogása halált jelent,de nem minden esetben,tapasztalat,nálunk például egy bagoly mindig jön,és huhog ha valaki megfog halni,a papámnál huhogott meg a mamámnál is,míg meg nem haltak,aztán elmegy,utána megint jött és huhogott,egy szomszéd meghalt,most megint jött és huhog,mindig annak az embernek a háza mellé száll aki meghal,vagy a környékébe.de ha nincs halál,akkor nincs is itt a bagoly.szóval ez a babona nem hülyeség hanem igaz.
2014. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
:) az erkélyemről pont látok egy hatalmas fülesbagoly kecót a szembe levő fán.. egy paneldzsungelben lakom..és igen! van mit enniük.. egér, denevér, veréb, rovar.. télen nemtudom de nyilván megoldja.. sokszor a reggeli kávémat fogyasztom a társaságában mert közvetlen elöttem ül a faágon és alszik késő délutánig aztán jön az este és elindul vadászni, hallani, hogy huhog néha, meg érdekes hangokat is ad ki..főleg nyáron.. de én konkrétan csípem :) nem érzem halált hozónak.. bár mindig kinn a fekete zászló a környékbeli házak valamelyikén.. de nem a bagoly hibája, nyugger környékre költöztem ahol a halál mindennapos XD
2015. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Erikatusak válasza:
Igaz a mondás nálunk a szomszéd mondta hogy látta nem is gondolta volna, 4áadasul a tyúk kukurikut is ami fura volt, és meghalt apukám utána.Az nap átjött du.án a szomszéd és akkor mondta, hogy van ez a babona.Es igaz.
máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!