Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? Ki szólított meg?

Mi lehetett ez? Ki szólított meg?

Figyelt kérdés

Ez még régebben történt kb 5 évvel ezelőtt!

A történet a következő:Mentem le a kutyámmal sétálni, a barátom már lent várt. 8-on laktam panel házban.Mentem le a lifttel és egyszer csak a nevemen szólongatott egy női hang, jobban mondva 2x. Gyorsan elő kaptam a mobilom és még mondtam is hú ba@us megint kioldotta magát a billentyűzár és felhívtam valakit a kevés kis pénzem is lemegy a kártyáról. Na ez után jött a para mert megnéztem a kimenő , bejövő, tárcsázott egyszóval a létező összes lehetőséget a telefonomon és minden hol az volt hogy most bizony senkit nem hívtam, illetve senki nem hívott. Mentem a kapu felé és kapucnis pulóver volt rajtam, éreztem vissza húzott valami. Na ilyenkor már úgy be majréztam, hogy futottam a barátomhoz és sírva elmeséltem mi volt. A barátomnál szkeptikusabb embert nem is ismerek akkor megnyugtatott és haza felé fel kísért. Nem drogozok, nem füvezek és nem iszom! Még csak örült és skizofrén sem vagyok. A fent említett fiú immár a férjem normális hétköznapi életet élő 26 éves nő vagyok, két kicsi lány anyukája. Ezt csak azért írom le hogy nem egy kamasz lány képzelgései miután megnézte a twilight-ot vagy a paranormal activity-t. Amúgy egyiket sem láttam. Az elsőt mert nem érdekkel a másodikat mert tuti nem bírnék utána aludni vagy egy hétig.


Valakivel történt hasonló? Leírnátok?

Megvagyok nélküle is ,h nem tudom mi volt, de azért furdalja rendesen a kíváncsiság az oldalamat. Ha valaki tud nekem ebben segíteni azt megköszönöm szépen!!!


2012. febr. 20. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel azt hitted, hogy egy szellemmel vagy összezárva, ezért bepánikoltál és ennek köszönhetően érezted úgy, minta valaki meg is fogna(általában ugyan ilyen érzése támad az embereknek horrorfilmek nézése után).
2012. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Igazából azért gondolom azt hogy nem csak a rémülettől volt, mert konkrétan éreztem a torkomnál ahogyan megszorult a ruha.
2012. febr. 20. 14:31
 3/8 anonim válasza:
41%

Kedves kérdező!


Meglehet, hogy gonosz szellem volt, de hidd el, hogy aki komolyan foglalkozik Jézussal, attól menekülnek az ilyenek.

Ezt tanácsolom neked is.Olyan nincs, hogy lelki stagnálás.

vagy növekedsz szeretetben, vagy csúszol lefelé.Ez csak rajtad áll.Ne a templomba járást érezd kötelezőnek, (bár az lehet jó eszköz Istennel való kapcsolatod elmélyítésében) hanem imádkozz Hozzá és kérd őrangyalod segítségét.Jézust és tanítását az evangéliumok alapján meg tudod ismerni.Ő vár.Lehet, hogy ez egy jel volt arra, hogy jó lenne elkezdened Vele foglalkozni.

Bizony attól még, hogy valaki nem hisz az "ilyesmiben" nem fog mentesülni a szellemvilág törvényei alól.

2012. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Látod erre látok rációt. Ekkor kapcsolatban voltam egy "boszorkánnyal" és nagyon foglalkoztatott az ezotéria.Talán már túlzott szinten is.

Imádkozni minden este imádkozom.

2012. febr. 20. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Az sokan hallják hogy szólongatják őket, megijedtél, mert ráadásul egyedül voltál bezárva, a többit meg kitaláltad (akár közbe vagy tudat alatt utána)
2012. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
A szellem figyelmeztetni akart a Reptoid invázióra.
2012. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 6/6 neked nem!!!!! :)

2012. febr. 20. 19:47
 8/8 anonim válasza:
Mint azt az előttem lévők is mondták, valószínűleg egy szellem volt, de nem biztos hogy gonosz.Lehet hogy valaki rég elhunyt ismerősöd volt, aki lehet, hogy nem tudott tőled elbúcsúzni és most szerette volna megtenni vagy tényleg gonosz szellem volt.
2012. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!