Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi adja az emberek kisugárzását?

Mi adja az emberek kisugárzását?

Figyelt kérdés
Mitől van, hogy valaki ránézésre (nem a külsőségekre gondolok) szimpatikus vagy éppen antipatikus?
2012. jan. 18. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem maga az ember. A gondolatai a kisugárzása. Mondjuk nem..ez nem minden esetben igaz. Nem tudom.
2012. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az ezotéria részbe nyitottad, így olyan választ adok rá.

Egy egészséges tiszta aura jobban bevonzza az embereket, és erőteljesebb kisugárzást ad nekik, mint egy mocskos, negatív energiákkal teli aura.

Pl. tegyük fel, hogy van egy drogos ember, és egy átlagos ember. A drogos embernek teli van negatív energiával az aurája, szinte alig van energiamezője. Egy átlagembernek az aurája átlagos, tehát félig-meddig tiszta aurája van. Melyik lesz a vonzóbb?

Tehát az emberi kisugárzás függ attól, hogy milyen lelki állapotban vagy, és az kihat az aurára is. Pl. depressziós embereknek az aurájuk "elnyomott"...

2012. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha nem az ezotériába írtam volna, hogy hangzott volna a válaszod? :)
2012. jan. 18. 14:17
 4/18 anonim ***** válasza:
Most jobban belegondolva ugyanígy, talán ez határozza meg, hogy pozitív -e vagy negatív. A pozitív gondolkodású embereket mindig szeretik, a negatívokat meg nem.
2012. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ez így van, na de ha még nem beszéltem vele miből érezhetem, hogy pozitív vagy negatív ember e?
2012. jan. 18. 14:22
 6/18 anonim ***** válasza:
Én általában látásból eltudom dönteni legtöbb embernél, hogy pozitív -e, vagy negatív -e. Ameddig nem ismered nem lehet eldönteni teljesen. Lehet, hogy egy magát pozitív embernek mutató ember a legaljasabb a világon. Találkoztam már nem egy ilyennel. Ahhoz, hogy eldöntsd és megismerd a másik ember gondolatait nyitva kell lennie a harmadik szemednek.
2012. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mozdulatok,az arc,egy pillanat alatt fel lehet mérni egy emberről,milyen élete van..szerintem ez adja a kisugárzást,ezek az apró jelek..pl.ha valaki sokat mosolyog,annak lesz egy kis mosolyránca és ezek olyan apróságok,amik nem tűnnek fel,csak annyit érzünk,hogy jófej ez az ember..
2012. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Akkor mindez tudat alatt kell, hogy lefosson az agyunkon, mint ahogy a számítógép kiolvassa a kódolást. Gondolom...

Esetleg érezhetjük az energiák rezgési szintjeit? Szerintetek melyik verzió valószínűbb?

2012. jan. 18. 14:29
 9/18 anonim ***** válasza:

Az energiát könnyű érezni, sok erő-meditációt kell csinálni, és a körülötted lévő emberek energiáját is megérzed, de persze először a sajátodét kell érezni. Az energiát könnyebb érezni, mint látni

.

2012. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább tudat alatt elemezzük a jeleket..persze,az energiákat is lehet érezni,megfigyeltem,ha valaki ideges,vagy fél,a többiek is átveszik az érzéseit,de az is lehet tudat alatti,azt is észre lehet venni a jelekből,ha valaki ideges stb...
2012. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!