Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fáj a hátam, akkor mit tegyek...

Fáj a hátam, akkor mit tegyek ezoterikusan?

Figyelt kérdés

Segítessék :((

nagyon nyom a hátam, olyan érzés mintha egy vastömb lenne benne szerintetek igaz lehet? vagy mi van a testembe mert nagyon rossz!

esetleg agykontra, segíthet


2012. febr. 25. 20:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
94%
Csak egy feltevés: elmehetnél orvoshoz...
2012. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
az orvos szerint nem nyom a hátam! magyarán elküld, ír fel krémet, de abból nem kérek.
2012. febr. 25. 20:48
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
akkor ezoterikusan kussolj és tűrd a fájdalmat :D
2012. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kérem a kedves hívő válaszolók segítségét.
2012. febr. 25. 20:51
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Össze van gyűrődve a pokróc a széked háttámláján. Igazítsd meg, rögtön elmúlik!
2012. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

római katolikus vagyok, de miért számít ez neked?

5-ös voltam!

2012. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
nekem többen mondtak,hogy ha ezt erzed,valami gondot,terhet viszel a hatadon,ami nincs megoldva.
2012. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Menj el a fűtőszálas gyógyítóhoz. Tetszőleges %-ban meggyógyítja a hátadat :D (forrás: Budapest TV)
2012. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
87%

érrrzed az enegrgiáááátt?????


ezzzel aaz energgiával külldeleek a fájdalmaak szigetérre, itt eez a hölgyy látod ugyee??!! őő fog segííteníí a gondjaidban,problémáidban, lazulj eel, néz ki egy pontot a földön, erőősen arra koncetrálj, majd lassan hunyd le szemeidet, a hölgy mosst varézsérintés teknikát alkalmazza nálad, s majd elszámol veled eggyüt tíztől eggyig, amint az eggyes szám következik, elmúlik a kellemetlen érzés testadben és lelkedben eggyaránt.........


sok sikert csá tesó! 15/f

2012. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mert most majd így a neten keresztül valaki biztos meggyógyítja, ugye? tessék elmenni orvoshoz, beutalót kérni, ha nem jön be, akkor elmenni masszőrhöz vagy csontkovácshoz, vagy akárhova, csak emeld meg a hátsódat és csinálj valamit.
2012. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!