Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon mi szolitott az ejjel,...

Vajon mi szolitott az ejjel, s nagy a baj?

Figyelt kérdés
A tegnap ejjel nem tudtam aludni, csak forgolodtam. Ekkor valaki vagy valami a nevemen szolitott. Tisztan hallottam, hogy a nevemet mondta, szolitott. Ami pedig a hangot illeti az a horgo hang az a " satani hang " , remelem tudjatok mire gondolok. Segitsetek, mi lehetett? Nagyon megijedtem, szolalni sem tudtam, pedig 21 eves fiu vagyok!! Komolytalanok kimeljenek!
2012. márc. 6. 18:24
 1/9 DemonicEnigma666 válasza:
Stressz által okozott hipnagógikus, álom és valóság közötti tudatállapotban, egy kicsivel alfa alatt lezajló audiális, belső fülbe ingert keltő tudatalatti-hallucináció. Jómagam szellem által generált kellemes karácsonyi-instrumentális zenét hallottam, pár percig kitartott, mire tudatomra ébredtem, hogy ráébredjek, hogy képtelenség, hogy akármilyen más forrásból származzon a melódia, mint a kútfőmből.
2012. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kosz! De anyira valosagos volt :)
2012. márc. 6. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Elaludhattál egy pillanatra és amikor felriadtál, valóságnak élted meg az álmot. Előfordul ez mindenkivel legalább egyszer az életben.
2012. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem aludtam! nem voltam almos! az ember azert csak tudja, ha 1 mp. is hogy aludt, de en nem
2012. márc. 6. 20:01
 5/9 Napkiraly ***** válasza:
stresszes életszakaszomban egy este belőttem magam nyugtatóval és lefeküdtem aludni. Nem sokkal azután hogy elaludtam hallottam ahogy valamit mond nekem a szobában lévő családtagom. Mondom nem érdekel, én már aludni akarok, szóval úgy csináltam mintha nem hallanám. Reggel felkelés után mondtam neki hogy félálomban hallottam mit mondott, de már nem akartam felkelni. Azt mondta ő ezt nem mondta, ő ezt gondolta. Lehidaltam, szó szerint vissza tudtam idézni amit gondolt. Csak tippként mondom, hátha ilyesmi
2012. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt már én is tapasztaltam, de biztos nem álom volt mivel én akkor indultam délutános műszakba dolgozni, és álmos sem voltam.Egyszer történt ilyen nem tudom én sem mi lehetett az:)
2012. márc. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem éberen a tök üres utcán volt már háromszor olyan, mintha egy ember belekiáltaná a fülembe a nevem ( egyszer a párom hangján, kétszer valamilyen női hangon). De az is tuti, hogy csak érzékcsalódás volt. Te pedig szerintem csak gondoltad, hogy nem alszol, de kicsit bealudtál. Múltkor pl. úgy jártam, hogy váltig állítottam férjemnek, hogy nem aludtam el csak olyan éjfél körül. Ő pedig közölte, hogy már 10 órakor úgy aludtam, mint a bunda, nem forgolódtam, meg semmi. De én teljesen azt hittem, hogy éberen forgolódom. Furi. Az agy már az alvás határán is képes minket megtréfálni.


Valaki írta, hogy a rokona csak gondolta, amit hallott. Egyszer a buszon simán kimondtam valamit ( elég ciki volt), pedig azt hittem csak gondolom. Barátnőm közölte, hogy hangosan mondtam ki. Lehet ők is így jártak.

2012. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, sokat segitettetek :)
2012. márc. 7. 15:00
 9/9 anonim ***** válasza:
kedves kérdezö, igaz régi kérdés, de csak most találtam meg a feltett kérdésedet!Én hiszek neked, mert sajnos velem is megtörtént ez éjjek kb fél 4 körtül, nos nem aludtam es a nényémel tesoimal beszélgetunk, mivel az nap utaztam látogatoba, es sok idö elteltével hogy nem látuk egymást igy belebonyolodtunk a nagy beszélgetésekben.. es halottam egy no hang szolt be kivurol jott a hang nem a szobábol ahol tartozkodtunk, es a nevemen szolitott meg, es hirtelen annyira leblokoltam es nem féltem, mivel a hang ismeros volt...ki akartam menni az erkélyre mivel onnan jött a hang, de nem mentem mert nényém nem engedte, ugyanis nekik is beszolt már tobszor hol a testvére hangján ..... nos ezzl azt akkarom mondani hogy léteznek ilyen dolgok, es ezek mind démonikus hangok, ha kimenél nem lehet tudni hogy mi torténe vagy láttnál!!! sokan azt hiszik hulyeség stb... de ez a valoség !! Démonok akik kisértenek minket !!
2014. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!