Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A 4 éves kislányom egy éve...

A 4 éves kislányom egy éve szenved az éjszakai rémálmoktól. Beleüvölt az éjszakába, hogy anya de ha bemegyek nem ismer fől néha fel sem tudom ébreszteni, hogy kizökkentsem az álmából rúgkapál, transzban van. Már egy ágyban alszunk, de így is. Miért?

Figyelt kérdés
Most voltunk fül-orr gégészeten de ott nem találtak semmit egy hónap múlva lesz alvásvizsgálat.A férjem szerint pszichésen van és tőlem ered.?????????
2012. márc. 8. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal pszichés eredetű, és az egyützt alvás nem segít rajta.Inkább ki kéne deríteni mi váltotta ki. (mese, valami amit látott)

Az normál is, hogy nem ébred fel az álomból,ahogy írod"transban van". nem transz,csak félig alszik.

4éves,ellehet vele mér beszélgetni,próbáld kideríteni mi az oka. és ne aludj vele

(pszichológus)

2012. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt sok infót találsz:

[link]


Kérdezni már ne kérdezz a kommentek között, mert a fórumozók azóta elhagyták az oldalt és átmentek a bezzeganyára.

2012. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 82reni válasza:
0%

Egyszer olvastam hogy valakinek ilyenkor bevált egy ima. Bár kevés esetben van az orvosi és pszichés gond mögött más nem e természetű gond, ajánlom próbáld ki:

Szent Mihály arkangyal, védelmezz minket a küzdelemben; a sátán gonosz kísértései ellen légy oltalmunk! Esedezve kérjük: “Parancsoljon neki az Isten!” Te pedig, mennyei seregek vezére, a sátánt és a többi gonosz szellemet, akik a lelkek vesztére körüljárnak a világban, Isten erejével taszítsd vissza a kárhozat helyére! Amen.


És ha megengedsz egy személyes tanúságtételt: én irtózom az ezotériától, de az angyaltan közel áll hozzám, és különösen egy exorcista könyveiből sokat merítettem (don Gabriel Amort pl. ÖRDÖGŰZŐK ÉS PSZICHIÁTEREK - [link]

A kislányodnak vélhetően nem lesz szüksége ilyen tudásra, és Neked sem, de tiszta szívből imádkozva, szeretettel, a lányodért, biztos hogy segít bárminemű baj is legyen.


Most találtam:

[link]

Óír-kelta esti ima (Kr. u. 1000 körül)


Ó Krisztus, élő Isten Fia, szent angyalaid vigyázzák álmunkat, pihenésünket, fehérlő ágyunkat.


Mutassanak nekünk szendergésünkben igaz álomképeket, világmindenség fenséges fejedelme, nagy, titokzatos Király!


Sem démonok; sem baj vagy pusztulás, sem gonosz álmok ne zavarhassák pihenésünket, mély, zavartalan álmunkat.


Szent legyen ébredésünk, munkánk és egész napunk, amint az álmunk és pihenésünk zavartalan és szüntelen.

2012. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ez lehet, hogy off, de azt a vallásos szart be ne add neki!!!!!! más se hiányzik!!!!!!!!
2012. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wilda Jósnő ***** válasza:
0%

Lehetséges,hogy van valami abban a szobában,aminek nem kellene ott lennie.Biztos vagyok ebben.Írj az e-mail címemre,és természetesen ingyen megpróbálok segíteni.Előfordult már hasonló esetekben,hogy sikerült:))

wilda333@gmail.com

Üdvözlettel:Wilda

2012. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mi a kineziológiában azt tanultuk, hogy a gyerekek kb. 7 éves korukig erősen az édesanya hatása alatt állnak, szinte egyek vele.


Eszerint érdemes lenne megnézned, hogy neked vannak-e félelmeid, voltak-e félelmeid, alvással, sötétséggel kapcsolatban, illetve voltak-e kellemetlen élményeid a terhesség alatt.


Azt írod, kb. egy éve kezdődtek a rémálmok, gondold át, hogy köthető-e valamihez, pl. óvodába kerüléshez, vagy bármilyen más eseményhez, ami akár vele, akár pedig veled történt.


Rengeteg oka lehet, érdemes több nézőpontból is megnézni. Sok szép ötletet kaptál itt.

2012. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Megkérdezhetem, hogy azóta megoldódott-e teljesen ez a probléma a kislányoddal?

2013. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!