Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért voltam gondatlan anya...

Miért voltam gondatlan anya és karrierista nő az álmomban?

Figyelt kérdés

Még nincsen gyerekem, épphogy lediplomáztam.


Éjszaka azt álmodtam, hogy kiderült: várandós vagyok. De már olyan késő volt, hogy nem lehetett megszakítani, sőt, mentem szülni.


A kórházban ott volt velem a párom (valóságban is az), és megbeszéltük, hogy örökbe adjuk, mert még úgysincsen annyi pénzünk, hogy be tudnánk vállalani, és nekem meg amúgy is a karrieremre kell koncentrálnom.


Magára a szülésre nem emlékszem, de arra igen, hogy meg akartam nézni. Semlegesen konstatáltam, hogy aranyos...de semmi már reakciót nem váltott ki belőlem.


Bezzeg reggel...én amúgy nagyon érzékeny vagyok és emocionális.


Miért voltam az álmomban ennyire semleges?


2011. júl. 1. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért álmodtál ilyet, mert mélyen magadban ettől félsz a legjobban, hogy egy nemkívánt terhesség keresztbe tesz a karrierednek...

Biztos most ez lenne a legrosszabb, ami történhetne veled, ezért van benned ez a rémkép!


Amúgy a babona és az álmoskönyvek szerint kisgyerekkel álmodni pletykát jelent...

2011. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álmokban vágyak és szorongások jelennek meg. Szerintem az jelent meg, hogy félsz, hogy ilyen anya lennél esetleg.
2011. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!