Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez a sok tűzoltó?

Mit jelenthet ez a sok tűzoltó?

Figyelt kérdés

Hétfő este kezdődött.

Az egyik barátnőmmel sétáltam és jött szembe 2 tűzoltóautó és az egyik sráccal bámultuk egymást, vicces volt :D

Kedd reggel láttam 1 tűzoltót, nyelvtan órán összetett szavakat veszünk és én a tűzoltót kaptam.

Aznap délután olvastam itt egy kérdést, amiben egy tűzoltó szerepelt. Este a tvben láttam egy filmet amiben tűzoltók voltak.

Szerdán azt álmodtam, hogy felvettem egy tűzoltó ruháját és úgy mászkáltam a városban, de később nagyon lecsesztek miatta.

Ma pedig az egyik barátnőmtől kaptam egy tűzoltós képet, és elkezdtünk róluk beszélni.


Egyébként egy kis városban lakom, elég ritka a tűzoltó a környéken.

Lehet, hogy nincs semmi jelentősége, de minden okkal történik. És nem kérek értelmetlen, hülye válaszokat.


2012. márc. 15. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

1.)"És nem kérek értelmetlen, hülye válaszokat." Így sohase fejezz be egy kérdést, mert csak hergeled a hülyén válaszolókat.

2.) "de minden okkal történik" Ezt se mondd, mert vagy így van, vagy nem. 50-50%. (Nincs bizonyítva.)

3.) Bizonyára vannak ilyen széria-egyezőségek, én is tapasztaltam már ilyet, és végül eltűntek, semmi jelentőségük nem volt.

4.) Persze, ha te ennek valamilyen ezoterikus jelentőséget akarsz tulajdonítani, akkor úgysem lehet az ellenkezőjéről meggyőzni.

5.) Ha mégis bejön valami tűzoltós dolog, (kigyullad valami, megismerkedsz egy lánglovaggal stb) akkor annak fogod tuljdonítani, hogy lám-lám, bebizonyosodott, hogy nem véletlenül történtek meg velem ezek az események. Ebben az esetben nem tudok vitatkozni veled. De várj egy hónapot és azután vond le a tanulságot.

2012. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy valahol nagy baj lesz. Ha már ennyire látod a tűzoltót. Szerintem vigyázz magadra.
2012. márc. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, tudom mire gondolsz, ilyesmi velem is szokott történni, csak velem úgy hogy 3-szor látok aznap egy viszonylag ritka dolgot, én is mindig úgy érzem hogy valami jel, de sose értem!
2012. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ritka jelenségnek számítanak a tűzoltók? :))

És azzal még kiegészíteném, hogy fogalmad nincs arról, hogy mennyi szolgálaton kívüli tűzoltó mellett mehetsz el naponta, hetente...olyankor civilbe vannak és meg sem ismered őket.

2012. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
EPIC WIN!!!
2012. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!