Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki összevagdossa magát...

Ha valaki összevagdossa magát de csak ilyen felületi vágások akkor azt beviszik a korházba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ hány vágás, ha tetőtöl talpig akkor biztos beviszik.... a bevisziket úgy értetted, hogy "be kéne vinni" gondolom... pár karcolást magad is elláthatsz, korházból elzavarnak vele gyógyszertárba..vegyél ragtapaszt... de ha elég sok akkor lehet bekötöznek... ha meg olyan helyen van (pl. sok kis emós vágás az alkaron) akkor meg pszichológushoz küldenek...az semhiszem, h kórházban rendel...
2012. márc. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, pszichiátriára
2012. márc. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Miért vinnék? Csak akkor tudnak mit kezdeni vele, ha van olyan mély a vágás, hogy össze kell varrni. Ha nem öngyilkossági szándékkal csinálod, akkor meg kb a (tb-s) pszichiáter is lesz.arja.
2012. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Maga a sérülés miatt nem hiszem, hacsak nem komoly, csontig hatoló, vagy vmi... Viszont ha pszichiátriára gondoltál, oda bevisznek, engem legalábbis beküldött a pszichológus a sok öngyilkossági kísérlet miatt.
2012. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
miket csináltál?
2012. márc. 18. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, ha tőlem kérded.

A kérdés az lenne, miket nem csináltam? :/ Próbáltam már kést szúrni a torkomba, vonat elé ugrani, levegőt pumpálni a vénámba injekciós fecskendővel, felvágni az ereimet, persze ezeket nem egyszer... Meg sok "veszélyes" dolgot csinálok, vizes kézzel is be merek dugni mindenfélét a 220-ba, az úton, sínen nem nézek körül, max nagyon ritkán.

2012. máj. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!