Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az álmok tényleg valóra válnak?

Az álmok tényleg valóra válnak?

Figyelt kérdés

Ha nem is olyan hamar, de valóra válhat?Persze vannak olyan álmok amik valószínűleg nem teljesülnek, de ha nem olyan fura akkor valóra válhat?

És ha nem is válik valóra akkor van olyan, hogy ezzel megjósoljuk a jövőnket vagy ez mind csak kitaláció?

Volt olyan, hogy teljesült valakinek az álma?(itt nem pl. egy nyaralásra gondolok, hanem, hogy azt álmodta, hogy csókolózik valakivel, akivel egyszer sem beszélt és aztán tényleg később csókolóznak?)


2012. márc. 16. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen, hogy teljesült az álmom(a csókolózós is,álmomban idegen volt, kb fél év múlva valóságban is megismertem)De nem minden álmom teljesül.Meg kell figyelni az álmaidat, akkor egy idő után megtudod őket majd elég jól különböztetni, hogy melyik jelezheti a jövőt és melyik az, amelyik csak értelmetlen agyszülemény.
2012. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. márc. 16. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen, a kedvenc bandámmal álmodtam egy olyat, hogy mennek egy szellemes helyre, rá 2 napra kiderült, egy Ezotériával foglalkozó helyre mentek, amit később reklámoztak, ahogy az álmomban is reklámoztak... Szóval azt hiszem álmodtam mármeg dolgokat
2012. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Például volt hogy cunamiról álmodtam, egy gyereket mentettem meg, és még aznap hallottam a híradóban hogy megtörtént... De nem túlzottan szoktam jövőbe látó álmokat látni, ha meg mégis, akkor még nem tudok róla mert még nem teljesültek, vagy nem emlékszek hogy megálmodtam. :)

De volt olyan kiskoromba hogy megálmodtam milyen jegyet kapok a suliba. :D

2012. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha az álmok valóra válnának az már rég rossz lenne. Akkor kinek az álmai válnának valóra? Egy szociopata embergyűlőlé aki az emberiség kihalását vizionálja? Az első percben kipusztulna mindenki.


Ezért is jobb ha nem válnak valóra az álmaink.

2013. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5# Úgy van hogy a rémálmok nem válnak valóra. Tényleg. Egyszer azt álmodtam,hogy a 14.szülinapomon meghal a macskám. Szerencsére nem, még mindig él. Olyan is volt hogy a kutyám veszett lesz. Ez sem vált valóra. :) Egyébként tényleg valóra válnak. Nekem is volt ilyen álmom.
2013. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!