Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtok ijesztő szellem sztorik...

Tudtok ijesztő szellem sztorikat amik veletek történtek meg?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Egyszer a temetőben sétáltam éjjel, amikor megjelent a sátán, véres volt a foga és túrórudit evett. Nagyon féltem :/
2012. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Nincsenek és nem téblábolnak szellemek se éjjel se nappal.


De ha valaki átlép a képességeivel egy határt, akkor szembesülhet mindennek az OKÁVAL, amelynek köszönhetjük a természetet és a fantasztikus életet.


Ijesztő történetet kértél; Gyerekként voltak csodálatos képességeim--amelyet az OK" valószínűleg érzékelt. Akkor játéknak hittem és mivel boldog voltam általa igy elég gyakran éltem is vele.


aztán történt, hogy karácsonyra nem vittek haza az intézetből 9 éves voltam --kimentem a Balaton jegére, hogy egy lékbe belelépek és ha meghaltam akkor majd sírhatnak utánam és megbánhatják. Már jó messzire besétáltam a jégen amikor vagy három ember magas, koromfekete, apró részei között vörösen izzott durva forma alak megjelent, hang nélkül felemelte a karját és a part felé mutatott. Meg sem álltam az intézeti emeletes ágyamig a fejemre húztam a takarót.


Eltelt sok év és még két ízben jelent meg-- de minden alkalommal majd a frász tört ki, amikor felkapcsoltam a villanyt eltűnt, csak félhomályban jelent meg. az utolsó alakalommal, éreztem hogy megérinti valaki a vállam mikor aludtam arra riadtam, a villanyt felkapcsoltam és hűlt helye. Arra gondoltam képzelődtem lekapcsoltam a villanyt és aludtam tovább.


Reggel a gyerekeimet akartam kelteni, nem mozdult a lábam bár letettem az ágy mellé de sehova tovább. Szóltam a nagyobbiknak gyere gyorsan menj az orvoshoz irok neki pár sort, hogy valami nagy baj van.A gyerek hozta a papírt, tollat és amikor írni akartam, megvakultam.


az orvos kijött elvittek szanatóriumba és nagyon sokára tanultam meg járni és látni az ágyban mozgott a lábam ha néztem láttam de ha bármit akartam béna és vak lettem. Az orvos úgy nyilatkozott ez nem más mint sok- sok ki nem sírt könny-- szép megállapítás volt elfogadtam-- de közben arra gondoltam, hogy jé annyi mindent tanultam és fogalmam sincs arról mitől élek mitől járok miért van élet, mi lesz ha meghalunk?


Már járkáltam az utcákon, néha megállt a lábam az úttesten és dudáltak cefetül a budai Karinty Frigyes úton mert leszögeztem, majd segítettek én taxival orvoshoz megint. már eltelt egy év és ezt játszottam ismételten. Aztán arra gondoltam na ebből elég és a szemközti klinikára elhelyezkedtem hogy az orvoshoz közel lehessek, ő ajánlott be. (egyébként könyvelő voltam eredetileg)


Aztán elkezdtem dolgozni és ledöbbentem, a sok súlyos beteg látványától én előtte soha nem voltam beteg. újra tanultam a munka mellett és intenzív ápoló lettem-- akkor jöttem rá a betegeknek köszönhetően, hogy nem csak kilépek a testemből gyermekkorom óta, de a kezemtől az ápolásom a masszírozásomra érintésemre a több éves béna meggyógyult saját lábán ment haza. Visszahoztam a komából holott már lemondtak az orvosok róla kiakadtak amikor azt mondtam masszőr kell, mert vissza fog térni és a lába összezsugorodott.-- két hét se telt el visszahoztam és haza ment nevelni a 4 gyermekét. Sok egyéb betegség gyógyult tőlem és én egyre többet olvastam, tanultam és kutattam a régi dolgokban vallásokban filozófiákban és a gyógyításnak kinai praktikáját. Miközben észre se vettem úgy futottam mint a csik, közben felépítettem és befejeztem saját házunkat és mind két gyerekemnek lett saját szobája külön és elszaladt az idő felettünk.


S a képességemnek köszönhetően bejártam az egész világot


Mind azt amit tapasztaltam és a gyógypraktikákat leírtam a blogomba, mert már 70 éves vagyok és átakartam adni mindenkinek az ön-gyógyitás fantasztikumát és mind azt a csodát, amit még láttam-- mert a Fekete jelenést még egyszer érzékeltem és másik alkalommal láttam is.

19. f. A két csodálatos lelkünk.

60.f. Szeretet, szerelem, barátság, és elmúlás...

87.f. Evolució és fejlődés. Mondd csak picinyem....

2012. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szellemvilággal való emberi találkozás gyakran szül ijedelmet, ami általában félreértésen vagy nem megértésen alapul. Ráadásul a szerfelett korlátolt és szűk látókörű egyházak telenyomják a fejünket oktalan félelemmel. Van egy szerző, akinek "A lélek útja" c. könyve magyarázatot ad ezekre. Dr. Michael Newton a szerző neve, a reklám (:D) itt következik:

http://www.youtube.com/watch?v=Vqayp95Zy-I&feature=related

2012. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos túl sok van.. egy-kettőt le sem írnék mert úgysem hinnétek el.Leírom a legutóbbit..Szóval,egy papírra felírtam hogy:IGEN , NEM

és elkezdtem szellemet idézni..először kirázott a hideg majd a kezem a papír fölé tettem és feltettem a kérdést:itt vagy? mire nem éreztem a kezem teljesen lezsibbadt és az igen felé tolódott...kicsit megrémültem de mivel hozzászoktam folytattam..kérdéseket tettem fel..viszont olyan 5perc után teljesen lezsibbadt a kezem és nem tudtam meg mozdítani..fájt..megkértem haggyon békén..persze kedvesen mivel én hívtam oda..azóta inkább leállok ezekkel a dolgokkal,mert elég ijesztő..

habár kiskoromban nem kerestem..jöttek maguktól..sajnos.

2012. ápr. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösziiii a normális válaszokat!:)
2012. ápr. 6. 07:37
 6/8 A kérdező kommentje:
4. válaszoló kérlek mondj el egyet!
2012. ápr. 6. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Velem még nem történt hasonló, viszont unokatestvérem amikor 10-12 éves volt, egyszer több napon át magas lázzal feküst otthon (39-40 fokossal), majd egyik napon, amikor aludt anyukája mellett, egy öreg női alakot látott a szoba távolabbi felében. Megijedt, becsukta a szemét, majd mikor újra kinyitotta, a nő ott állt mellette. Ekkor elkezdett kiabálni és felekltette az anyját, a nő eltűnt. Reggel a láznak nyoma sem volt és annyira jól volt, mint a betegség előtt és már aznap focizott a játszótéren.

2012. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4. beiró szellemet idézni nem ajánlatos. Amikor meghal a test a lélek kilép belőle és ha nem akar elköszönni senkitől azonnal elindul az utolsó útjára.


de vannak olyan emberek akik az életükben is antiszociálisak vagy pszichopaták voltak. S haláluk után az ilyen szellemidézős játékot meghallhatják és árthatnak -- különben nem is jutna talán a tudatukba csak ide-oda csapódnának amig végül a Föld ereje le nem húzza őket.


De ha valaki ilyen butaságokat mivel bizony megérezhetik és elmebetegséget is kiválthatnak

2012. ápr. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!