Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez egy jel lehetett? (Nagyon...

Ez egy jel lehetett? (Nagyon Meg vagyok ijedve)

Figyelt kérdés
Kb 10 perce levettem a fejemröl füllhalgatót és eltörött az egyik fele és barátnöm falát valaki megverte hangosan nála de nem tudta ki volt Nagyon félek hogy valami baj fog történni el fogom vesziteni ? vagy valaki meghal :( ?
2012. ápr. 5. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne, tényleg ne parázz ilyeneken. Nem tudom, kitől tanulod, de nem jó.

Jó godnolatokat godnolj, (pozitív gondolkodás)és akkor jó dolgok fognak történni veled. amitől félsz, azt annál jobban magadra húzod. Ne engedd, űzd el a fejedből a nem kívánt godnolatokat. Kapj elő egy jó regényt, vagy énekelj valami vidám dalocskát, valami pozitívet a természet szépségéről,legyél segítőkész, és mosolyogj magadra is. Állj a tükör elő, dobj be néhány jópofa vigyort, meglátod, jóra fordulnak a dolgok.

2012. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem És ha barátnőm azért kapott jelet mert én fogok meghalnI? :( ugy félek most
2012. ápr. 6. 00:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Semmi nem fog történni. Valaki véletlenül is neki üthetett valamit a falnak pl. Nyugodj meg nem lesz semmi.
2012. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem de mind2 kell pont ugyanakkoR?
2012. ápr. 6. 00:27
 5/10 Diavolino44 ***** válasza:

Ne parázz!!

Nem lesz semmi gond nem fogsz most meghalni s a barátnőd se fog! amit az első válaszoló is írt, keress gyorsan valami pozitívat néz meg egy vígjátékot vagy egy érdekes regényt. Ha elkezdesz mindenhol szellemeket látni meg aggódni hogy valaki meghal akkor azzal többet ártasz!!

2012. ápr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem Jólvan Akkor biztos hogy nem lesz gond és éppen veszekedtünk mikor ez történt 4
2012. ápr. 6. 00:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindketten meg fogtok halni. Ez fix. De senki sem tudja az idejét. Ha az Isten azt akarná, akkor most, azonnal meghalhatnál, jöhetne egy földrengés, összedőlhetne a ház, a fejedre eshetne egy repülőgép, vagy csak simán megállhatna a szíved. Megállt? Nem. Akkor meg innentől felejtsd el ezt a kérdést, lépj tovább. Ha egyszer eljön az időd, úgysem tehetsz ellene semmit, vedd úgy, hogy minden perc ajándék, és éld úgy az életed, hogy jutalom.
2012. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
milyen falat vert meg ki ? a ház falát ?
2012. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A szobája falát
2012. ápr. 6. 13:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig eljön értetek a kaszás!
2012. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!